Zázrak! Neporažený zápasník UFC byl opět blízko smrti

Lerone Murphy

Neporažený zápasník pérové váhy UFC Lerone Murphy zažil další zážitek, při kterém byl opět blízko smrti. Při jízdě na kole do něj něj narazil automobil a zápasník utrpěl vážné zranění hlavy. Navíc musel dlouho dobu čekat na sanitku, která s příjezdem dala opravdu na čas.

Legendární Konečný naznačuje, že je duel Vémola vs Marpo domluvený?

Neporažený zápasník UFC Lerone Murphy (11-0-1) zveřejnil na Instagramu svůj snímek, na kterém se nachází na nemocničním lůžku. K tomu přidal popisek vysvětlující, jak se v této situaci ocitl a jak dlouho čekal na lékařskou pomoc, která si dala hodně na čas.

“Nemůžu si odpočinout,” napsal Murphy. “Další zážitek, při kterém jsem byl blízko smrti. Včera mě při jízdě na kole srazilo protijedoucí auto, když řidič bez ohlédnutí odbočilo vpravo a v rychlosti jsme se srazili. To mi způsobilo nepříjemné poranění na hlavě. Sanitce trvalo 45 minut, než dorazila, což mi málem způsobilo vykrvácení. Stále jsem tu a dýchám.”

Není to poprvé, co byl 30letý Murphy blízko smrtí. V květnu 2013, tři roky předtím, než se stal profesionálním bojovníkem, byl Angličan třikrát postřelen před holičstvím na předměstí Manchesteru. Kulky zasáhly jeho obličej a krk. Murphyho tento incident motivoval k tomu, aby obrátil svůj život lepšímu a proto začal s tréninkem bojových sportů. Byl vůbec zázrak, že tento incident přežil a podle toho vznikla jeho přezdívka “The Miracle” (zázrak).

Lerone Murphy je zatím stále neporažen. V UFC debutoval v roce 2019 a v premiérovém zápase v organizaci remizoval se Zubairou Tukhugovem. Od té doby zaznamenal tři vítězství, když  uspěl nad Makwanem Amirkhanim, Douglasem Silvou de Andradem a Ricardem Ramosem. Zajímavostí je, že všechny své zápasy absolvoval v Abú Dhabí.

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *