Zázračné zprávy ze Slovenska! Miro Štrbák je na tom lépe

Miroslav Štrbák
Nedávno zasáhla CZ/SK MMA scénu zpráva, že Miro Štrbák zkolaboval na tréninku a musel urychleně putovat do nemocnice, kde byl uveden do umělého spánku. Prvotní předpovědi naznačovaly, že má Miro před sebou hodně náročný zápas. Naštěstí to však dle posledních informací vypadá tak, že se jeho stav postupně lepší. Miro už je prý při vědomí a se svým okolím komunikuje
“Potěšující zpráva,” hlásí Procházkův trenér Karaivanov

“Mirův stav se rapidně zlepšil. Je malý zázrak, co dokázal. Po prvních zprávách jsme museli počítat se všemi možnostmi, ale teď je to přímo neuvěřitelný posun zpět k uzdravení,” prozradila manažerka Nina Sedláková pro server Nový Čas. Pro server Kaocko.cz pak dodala, že je Miro při vědomí, “Mirův stav je stabilizovaný a už komunikuje se svým okolím. Bližší informace zatím po dohodě s rodinou nechceme podávat.”

Vypadá to tak, že je snad Štrbák z toho nejhoršího venku, což je skvělá zpráva. Miro se nyní samozřejmě podrobí celé řadě vyšetření a testů, protože zatím není úplně jasné, proč vlastně ke kolapsu došlo. “Pokud měl pacient selhání srdeční činnosti, tak je důležité odhalit, co bylo její příčinou. Jednou z možností u tak mladého a předtím zdravého člověka je i covid. Důležité teď je udělat kontrastní znázornění srdečních tepen, které odhalí, jestli nedošlo k jejich poškození.”

Dle informací serveru Nový Čas už Štrbák koronavirus v minulosti prodělal a navíc absolvoval dvě dávky očkování, tak uvidíme, co napoví další testy a vyšetření.
Wolverine

Do povědomí domácích fanoušků se Štrbák, který nápadně připomíná oblíbenou komiksovou postavu, dostal hlavně díky OKTAGONu, ale ve skutečnosti jde o zkušeného veterána, jehož první profesionální zápas se datuje k roku 2011. Během své bohaté kariéry se potkal s takovými jmény, jako je Pukač, Pokorný, Deák, Přibyl, Vávra, Kozma, Kuzník a mnoha dalšími. Celkem má na svém kontě 30 zápasů s tím, že 19 vyhrál a 10 pohrál. Hned 16 soupeřů navíc dokázal ukončit před limitem, převážně via KO/TKO.

Miro je v komunitě známý tím, že je to houževnatý borec, který se jen tak nevzdává a do všeho jde naplno. Právě tyto kvality, které zdobily jeho MMA kariéru, by mu nyní měly pomoct v dalším boji, tentokrát s vlastním zdravím.

Mirovi samozřejmě touto cestou přejeme, aby byl co možná nejdříve v pořádku. Fanoušky zároveň prosíme, aby v tuto chvíli zanechali všechnu negativitu stranou a vyjádřili hlavně podporu. Vzkazy můžete zanechávat například přímo na jeho IG profilu, který najdete ZDE.

Úvodní foto via Striking Pictures


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *