Závoda reaguje na divoký staredown s Cvernou a obvinění, že prý rivalovi uráží rodinu

Cverna

Organizace I Am Fighter měla minulý týden na programu tiskovou konferenci k souboji Cverna vs Závoda, který nás čeká v polovině září v Poděbradech. Na to, jaké vzkazy si oba borci před setkáním vyměňovali, vše probíhalo až překvapivě klidně. Promotér Petr Ondruš aka Píno oba borce dokonce na konci rozhovoru chválil za rozumnost a poté je vyzval, aby si dali první staredown. A právě tam se všechno zvrtlo. 

Procházka reaguje na „trestuhodnou“ kauzu Růžička a vysvětluje, co si z ní vzít

„Tak jo, kluci, máme asi všechno. Já vám děkuji za účast. Jsem rád, že se to udrželo na takové bázi. Doufám, že je to nejen kvůli mně, ale také díky tomu, že jste rozumní kluci. Nic se nestalo. Chtěl bych, abyste si dali první staredown. Stoupněte si k sobě a podívejte se vzájemně do očí,“ chválil Píno Cvernu i Závodu a poté oba borce vyzval, aby si dali staredown.

Ten byl od první chvíle vyhrocený, protože do sebe oba borci šli hlavami. Jen u toho však nezůstalo. Cverna totiž z ničeho nic inicioval klinč a mela byla na světě. Mezi oba borce sice skočila ochranka, ale i tam padlo nespočet úderů. Nakonec se však situaci podařilo uklidnit. Je ale jasné, že nás čeká vyhrocený zápas, ve kterém si oba borci nic nedarují.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 

Proč se Cverna do soupeře pustil?

„Sami jsme to asi viděli. Je tam opravdu zlá krev mezi mnou a tím víčkem. Přejmenoval jsem ho. Už to není Závoda, ale Zátka. Chovám se takhle, protože mě hrozně urážel. Urazil mě. Vůbec neprojevil žádnou úctu k bojovníkovi. Chtěl se mnou zápas a začal mě tedy urážet. To se mě dotklo. Dotklo se to také mých lidí. Já si myslím, že kdo ještě nemá lístky, tak bych doporučoval, abyste si je koupili. Tohle bude předčasný ohňostroj. Vím, že jsou ohňostroje na konci roku, ale tohle bude něco jiného. Bude to krvavý ohňostroj. Doporučuji si to nenechat ujít. Rýpal do mě, že si hraju na milionáře a další kecy. Urážím tím i moje děti. Já jsem pro ně roky budoval, aby se měly líp než já a on to pak shazuje? On neví, co chtěl. Doporučuji si koupit lístek do Poděbrad,“ vysvětlil Alex Cverna, proč se do Závody tak ostře pustil.

Jak reagoval Závoda?

„On vůbec nechápe, o čem já mluvím. Neurážím jeho rodinu ani děti. Já jsem ho slušně vyzval hned poté, co porazil faulem Dejana, on pak použil ostrá slova a já mu je jen vrátil. Na té tiskovce se alespoň ukázalo, jaký je to člověk a každý z nás to ví. Já jsem rád, že to teď vidí i fanoušci MMA.

Kdyby na mě nehrábnul, nic se nestane. To, že o mně řekl, že jsem přizdisráč, mi v pořádku určitě nepřijde. To mužů říct, že to také uráží mou rodinu. Vůbec nevím, proč do toho motat rodinu, když je to věc jen mezi námi,“ reagoval Závoda pro MMA Shorties, že rozhodně nejde o rodiny, ale rivalitu mezi oběma borci, která však relativně brzy dojde ke svému rozhřešení. Oba borci se totiž potkají v září v Poděbradech, kde se čeká hodně vyhrocený souboj.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *