Závist? Veterán Mike Tyson hájí hodně kritizovaný zápas s Jakem Paulem

Tyson Paul

Nejen svět boxu byl na začátku března zaskočen šokujícím oznámením zápasu mezi legendou těžké váhy Mikem Tysonem a hvězdou sociálních sítí Jakem Paulem, který se uskuteční 20. července. Na tento souboj se okamžitě snesla vlna kritiky, zejména na věk bývalého boxerského šampiona, ten nyní kritikům odpovídá.


OKTAGON šampion Patrik Kincl konečně učinil klíčové rozhodnutí?

Tysonovi bude v době jeho zápasu s Paulem 20. července na stadionu AT&T v texaském Dallasu už 58 let. Sedmadvacetiletý Paul si naposledy připsal knockouty v prvním kole nad profesionálními boxery Andre Augustem a Ryanem Bourlandem. „Hodnota jmen“ byla obrovským propadem oproti jeho předchozím zápasům s bývalými zápasníky UFC Natem Diazem, Andersonem Silvou, Tyronem Woodleym nebo Benem Askrenem. Tyson se domnívá, že čísla mluví sama za sebe, a před střetem nevidí svůj věk jako žádný problém. 

„Je mi skoro 58 let a co? Mám miliardy zhlédnutí jen za to, že o tom zápase s někým mluvím, „ řekl Tyson agentuře Reuters. „Všichni, dokonce i většina sportovců, závidí a říkají,  že je ten zápas k ničemu… Říkám, že oni v nejlepších letech nemohli přitáhnout ani milion lidí a nedokázali vyprodávat arény. Kdo by v 58 letech dokázal vyprodat arénu pro 80 000 lidí?“

Paul vs. Tyson stále působí, jako bychom se dostali do nějaké alternativní reality. Každopádně to bude přinejmenším podívaná, která přitáhne sledující a obě strany jsou si toho vědomy.  

„Proč si myslíš, že chce bojovat se mnou a ne s někým jiným?“ zeptal se Tyson. „Každý s ním chce bojovat, všichni boxeři s ním chtějí bojovat. Na ostatní kluky se možná nepřijdou podívat ani jejich rodiče. To je prostě realita.“ 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *