Zatímco zápasil mu vykradli byt! Gane promluvil o traumatizujícím zážitku

Gane

Francouzští fanoušci nedávno upírali zraky k dalšímu UFC turnaji, kterému vévodil duel Gane vs Spivac, který naprosto ovládl první jmenovaný, který předvedl další skvělý výkon a ve druhém kole si tak připsal jasnou výhru via TKO. Dokonce se dočkal i bonusu 50 000 dolarů, který se mu bude sakra hodit. Cirylovi totiž mezitím, co ničil soupeře, zloději vnikli do bytu a odnesli celou řadu cenností.


 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

V době, kdy Ciryl Gane za podpory hlasitého publika ničil svého soupeře, kterému nedal nejmenší šanci, zloději zaútočili na jeho byt. Podle francouzského deníku Le Parisien se 33letý Gane stal terčem podlého útoku, proti kterému se nemohl nijak bránit.

Zpráva francouzského zdroje dodávala, že dům v Nogent-sur-Marne se stal terčem zlodějů přes noc, přičemž policie byla na místo přivolána v neděli ráno v 7:30 místního času. Předpokládá se, že pachatelé vnikli dovnitř vstupními dveřmi a odcizili hodinky Rolex a různé šperky, přičemž se škoda odhaduje na 150 000 eur, tedy v přepočtu na 3 616 863 Kč, což už je pořádný balík.

Otázkou je, jak dobře je Gane pojištěný. Za zápas totiž jistě dostal zajímavou odměnu, kterou ještě navýšil bonus za výkon večera, takže zoufat asi Ciryl úplně nemusí, ale samozřejmě jde o hodně nepříjemnou situaci.

 

Gane a jeho reakce na traumatizující zážitek

„Předpokládám, že podobné věci se nedějí jen v mé zemi, ale že je to tak všude na světě. Bohužel však ve Francii patřím mezi ty slavnější, takže když mám zápasit, tak se o tom hodně mluví. Ten, kdo se mi vloupal do bytu, odvedl skvělou práci, protože si počkal na můj zápas. Vyčkával a když jsme byli pryč, tak se dostal do bytu a udělal tam zle,“ rozpovídal se Gane o nepříjemném zážitku.

A kolik, že si zloděj odnesl? „Moc! Nesoustředil jsem se na to, jak moc, ale zmizelo toho příliš mnoho.“

Nejhorší na celé věci bylo to, že se o vloupání jako první nedozvěděl sám Ciryl, ale jeho žena, „Moje žena byla první na místě, protože ještě dávala děti k chůvě. Odvezla holky a vrátila se domů a ta našla všechen ten chaos. Nechala si to však před mým zápasem pro sebe. Až když bylo po souboji, tak mi to všechno oznámila. Udělala to opravdu dobře. Před zápasem jsem totiž ani netušil, že je něco špatně.

Taková zkušenost však může být pro holky opravdu traumatizující. Člověk může přijít k úrazu, když nachytá zloděje při činu, jsou o tom nějaké příběhy. Není to žádná legrace. Opravdu to není legrace. Takže ano, moje žena má nějaké traumatizující následky, ale je v pořádku a napravíme to.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *