Zástava srdce? Odborník, který Veselého zachraňoval, uvádí věci na pravou míru

Veselý Clash

Jedním z nejočekávanějších soubojů turnaje Clash of the Stars 7 byla odveta Veselý vs Fayne, která slibovala hodně vyhrocenou podívanou. Oba borci se totiž nemají v lásce, což Veselý umocnil na B4THECLASH, kdy rivalovi znovu nastříkal pepřový sprej do obličeje. Fayne tedy sliboval hodně bolestivý zápas, ale na to nakonec ani nedošlo. Veselý byl totiž napaden při příchodu do klece, kolem čehož vzniklo hned několik verzí, které nyní sjednotil záchranář, který na místě zasahoval.


 

Clash promotér Le Sy vysvětluje, proč Lauberové zakázal „nechutný“ nástup

„Mě hrozně štve jedna věc, že po internetu kolují nějaké věci, že zástava srdce. Zástava srdce to nebyla. To napadne asi každého normálně myslícího člověka. Štve mě, že to někdo řekl a je to všude… Není to tak. To je jediná věc, co k tomu řeknu. Řeknu také to, že to nebylo příjemné. Ošetřuješ člověka a za tebou se perou frajeři a ty nevíš, co ti přistane na hlavě. Každopádně jsme ho zajistili a odnesli jsme ho,“ vysvětlil Jakub Opolský pro kanál Skutečný život, že opravdu nešlo o zmíněnou zástavu srdce.

„Došlo ke ztrátě vědomí. Zástava neproběhla a zapadnutý jazyk je mýtus, který ani neexistuje. Hrané to nebylo a jeho stav na místě byl vážný,“ doplnil pak Opolský přímo pro MMA Shorties s tím, že samozřejmě nemohl být ohledně zdravotního stavu konkrétní.
    

Veselého kamarádka xHolakys však sdílela údajné lékařské zprávy, podle kterých měl mít Veselý otřes mozku, který byl zřejmě způsoben pádem nebo ránou do zátylku, těžko soudit, protože záběry jsou hodně neprůkazné. Ze strany Veselého však nešlo o žádný herecký výkon, jak mnozí zmiňovali. Opravdu měl zdravotní potíže, které bylo nutné pohotově řešit přímo na místě.

Duel Fayne vs Veselý 2 jsme tak neviděli, ale je šance, že ho dostaneme na turnaji Clash of the Stars 8, který se koná v červnu v Ostravě, kam už je vyprodáno.

 
   

Jak na situaci reagovalo vedení?

„Přátelé, dovolte mi se vyjádřit k této nešťastné situaci. Došlo k tomu, že jeden z přítomných diváků napadl Tadeáše Veselého během jeho nástupu. Tadeáš je ošetřován a agresora jsme samozřejmě odchytili, takže je momentálně v rukou kriminální policie. Ta s ním naloží nekompromisně podle toho, co si zaslouží,“ reagoval Tomáš Le Sy na zvláštní a hodně vyhrocenou situaci.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @mmamemesskcz

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *