Zašel za hranu? Darren Till má kvůli vtipu problémy s policií

Till

Když se minulý rok kvůli koronavirové pandemii doslova zastavil celý svět, tak to byl právě Darren Till, který MMA komunitu zásoboval vtipy, motivačními příspěvky ale i poučkami o to, že lidé by si na sociálních sítích neměli na nic hrát a neměli by se stydět ukázat své pravé já. Od té doby v tomto trendu pokračuje a trollí všechny a všechno, včetně sebe. Tentokrát však evidentně zašel za hranu, kterou jsou sociální sítě ochotné tolerovat. Co se stalo?

Karlos Vémola promluvil o útoku “feťáka” na Štvanici

Darren si na svém profilu dělal srandu z transgender těhotenství, což se samozřejmě komunitě na sociálních sítích moc nelíbilo. Till tak byl nejprve nahlášen na policii, která celý incident začala řešit, a následně mu byl zablokován IG profil. Zatím není známo, zda jde jen o dočasnou blokaci a nebo permanentní smazání. Till však i nadále disponuje Twitter profilem. Ten, kdo čekal, že se za svůj příspěvek omluví, je však na omylu. Till má prý pro nás ještě více ofenzivního obsahu, na který se můžeme těšit.

“Ten příspěvek měl 100 000 lajků. Řekl bych, že to byl na IG hodně dobrý den. Tento týden mám pro váš však ještě něco lepšího a mnohem ofenzivnějšího, takže si zapněte upozornění,” informoval Darren na svém Twitteru.

Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvine. Žádný velký postih ze strany policie Darrenovi samozřejmě nehrozí, ale spíše jde o to, jak se k situaci postaví IG a UFC, které o podobnou publicitu v souvislosti se svým bojovníkem určitě nestojí. Obzvlášť, když se plánuje turnaj v Londýně, kterému by měl Till vévodit.

1 komentář na “Zašel za hranu? Darren Till má kvůli vtipu problémy s policií”

  1. Borec, co se dá dělat

    Mě to náhodou přišlo jako dobrej joke. Když tyhle lidi nedokážou snést vtip, tak jsou vážně až přehnaně sensitivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *