Zase to dokázali! Clash of the Stars opět úspěšně prorazilo do světa

Clash of the Stars
Organizace Clash of the Stars je skvělým příkladem toho, jak velkou sílu vlastně bizar má. Stačí se jen podívat na dosahy jednotlivých videí nebo počet fanoušků, kteří sledují rozhovory, vážení a podobně. Skrze souboj podivínů Kaluba vs MaxGreen se organizace dokonce v minulosti podívala i daleko za hranice domácí scény a v návaznosti na poslední akci se jí to podařilo znovu.
Gábor Boráros bohužel dostal stopku i od další organizace

„Nejhorší zápas v historii MMA,“ zněly například některé titulky předních světových MMA médií, když psaly o souboji Kaluba vs MaxGreen, ve kterém se akcentovalo to, jak skvělou parodii na Nathana Diaze svými fackami Kaluba nabídl. Video souboje navíc sdílel i bývalý UFC šampion a všeobecně uznávaný veterán Rampage Jackson.

Zdálo se, že podobný úspěch nebude možné v blízké době replikovat, ale opak je pravdou. Tentokrát se však o povyk nepostarali Kaluba s MaxGreenem ale tvůrkyně pikantního obsahu Karina Pedro a Inked Dory, které na zmíněném veřejném vážení a poté i při představování přímo na akci doslova tasily své silikonové zbraně, což v kombinaci s tím, že během staredownu došlo na polibky, ve světě hodně rezonovalo.

Některé servery přitom výstup mylně interpretovaly jako představení Ring Girls, protože autoři článků zřejmě nemohli věřit tomu, že by něco takového udělaly bojovnice. Obecně se však výstup obou slečen objevuje napříč světovými servery nejen orientovanými na MMA s tím, že odvážná videa mají například na Twitteru mnohdy až statisíce zhlédnutí. 
Ze strany obou slečen přitom prý nešlo o nijak promyšlený plán, ale spíš pohotové rozhodnutí, které se jim však nejspíš vyplatilo. Obě totiž vlastní soukromé sociální sítě, které plné pikantním obsahem, o který byl jistě v návaznosti na jejich vystoupení a následný zápas velký zájem. Obě bojovnice si tak udělaly dobré promo, ze kterého nyní budou moct profitovat.

Organizace pak získala další světový dosah, takže se vlastně spojilo příjemné s užitečným. Co však přijde příště? To se dozvíme možná v červnu, kdy přijde na řadu další Clash akce, na které například uvidíme i titulový duel Križan vs Datel nebo souboj liliputů.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *