Zápas v Polsku na poslední chvíli? Leo Brichta chce do akce už tuto sobotu

Brichta

Lea Brichtu jsme naposledy viděli v boji na turnaji KSW 91, který se konal v Liberci, kde se společně s Vlkem Mirceou postaral o hlavní zápas. Bojovalo se totiž o prozatímní titul, kterému byl český borec hodně blízko, ale Mircea si nakonec přeci jen prosadil svou a dokázal vyhrát. Následně se Brichtovi potvrdil další titulový zápas, tentokrát v RFA, ale ještě před ním by si mohl střihnout bitvu v postoji.


Ty kráso! Karlos Vémola se pochlubil, jakou výplatu dostane za Odvetu století

„Ještě bych chtěl doplnit, protože jsem na to ve studiu zapomněl, že se Leo Brichta možná představí v Sosnovci. Chtěl by tam zápasit. Hledáme mu soupeře. Byl by to postojový zápas za týden. Pokud se to povede, tak možná oznámíme i Lea,“ překvapil RFA promotér Boris Marhanský, že by mohl Leo Bricjta startovat na akci, která se koná už tuto sobotu.

RFA totiž míří do Polska, kde nabídne hned celou řadu domácích borců. Součástí karty by pak mohl být i Brichta, který by si dal postojový zápas, kterých už měl v RFA několik, tak uvidíme, zda to dopadne. Týden na nalezení soupeře totiž přeci jen není úplně ideální doba, ale nemožné to rozhodně není.

   

„Jsem moc rád, že nám Leo potvrdil, že se utká s Arbim Mezhidovem o pás šampiona v MMA. Bude to obrovský zápas, který plánujeme na velký zářijový turnaj v Praze,“ cituje Kaocko.cz RFA promotéra Marhanského, který potvrdil, že se 21.9. na další společné akci RFA a IAF dočkáme souboje Brichta vs Mezhidov, který slibuje hodně zajímavou podívanou.

„Leo i Arbi jsou vyhlášení postojáři, na jejich zápas se už teď strašně těším. Bude to bitka jako hrom!“ pokračoval Marhanský, který Brichtovi nebude bránit, aby se vrátil do KSW. „Je to vysněná organizace, odmítl kvůli ní i UFC. Má tam skvělé podmínky a já jsem přesvědčen, že se tam brzy probije k další titulové šanci. Než se tak stane, třeba se z něj předtím stane šampion náš.“

  

Zmíněná zářijová akce představuje další kolizi termínů

Na stejné datum jako RFA a IAF, které míří do Prahy, totiž chystá turnaj i OKTAGON, který se vrací do Brna. Nejde tedy o střet na jednom místě, ale to je v podstatě jedno. Fanoušci si totiž tak či tak budou muset vybrat, na jakou akci vyrazí a kterou akci budou doma případně sledovat. Ano, dají se sledovat i obě akce naráz, ale není to nic komfortního, takže většina fanoušků jistě vybere jen jednu akci, kterou si užije naplno.

OTAGON má samozřejmě fanouškovskou základnu mnohem větší, ale pokud by třeba RFA nabídlo souboj Sivák vs Růžička, takže by mohlo jít o zajímavý boj o pozornost. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale na dobré náladě mezi vedeními rozhodně nepřidá.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *