Zápas roku?! Krofta s Růžičkou tahákem MMAsters League 4

MMAsters League

Čtvrtá MMAsters League bude mít grády! Zápas undergroundového krále Tadeáše Růžičky s východočeským esem Jakubem Kroftou přivede Pardubice do varu. A fanoušci se po dlouhé pauze dočkají i zápasu Tomáše Kvapila! Kořením večera bude účast hvězdy UFC Davida Dvořáka, který ale místo ran bude v kleci rozdávat dobře mířené otázky. MMAsters League 4 hostí Congress Centre Palác Pardubice 10. prosince od 19. hodin.

Khamzat Chimaev a Jake Paul se do sebe pustili!

Startovku MMAsters League 4 utvoří celkem deset zápasů, polovina z nich v MMA a polovina v postoji. Stejně jako při předešlých akcích organizátoři počítají s mezinárodní účastí a po covidových peripetiích a zápasech bez obecenstva se moc těší i na pověstnou bouřlivou atmosféru pardubického centra. Ta vždy zdobila tradiční galavečery bojových sportů „MG FIGHT NIGHT“. Právě na ně, a ne náhodou, MMAsters League 4 navazuje – pověstný MG Team totiž s naší organizací spojuje osobnost promotéra Dušana Macáka. MMAsters League tak bude v Pardubicích doma…

V domácím prostředí je i aktér hlavního fightu Jakub Krofta. Jeho strhující tempo a pestrá paleta technik jsou zárukou atraktivní show. A když s ním pošlete do klece Tadeáše Růžičku, dá se jednoduše vytušit, že tahle K1 bude naprostá bomba!

Zápas roku v K1?

„Půjde o jeden z absolutně nejlepších zápasů v postoji tohoto roku. Tadeáše Růžičku netřeba představovat, je to tvrďák, který jde nekompromisně po soupeři a vítezstvím turnaje Oktagon Underground si vybudoval pozici československé jedničky. Proti němu bude stát Jakub Krotfa, který sice není tak známý jako Tadeáš a v posledním roce nemohl kvůli zranění naplno zápasit, každopádně všichni znalí vědí, že ho nelze podcenit. Jeho kvality a potenciál jsou nesporné a v žádném případě nehodlá hrát roli outsidera. Jsem moc rád, že se nám podařilo tento zápas domluvit a všichni se můžeme těšit na parádní podívanou světové kvality,“ předpovídá Dušan Macák.

Tomáš Kvapil opět v akci!

Fanoušci a celá komunita také vyhlíží návrat Tomáše Kvapila. Ten kvůli zdravotním problémům zápasil naposledy v Oktagonu před více než dvěma lety. Na oznámení jeho soupeře si ale ještě musíme pár dní počkat.

„Na zápas se samozřejmě extrémně těším, přeci jen jde o završení víc jak dvouleté cesty. Během ní jsem potkal hned několik překážek a jsem strašně rád, že se tahle životní kapitola chýlí ke konci a že ji budu moct završit právě doma v Pardubicích. Příprava není vzhledem k její délce ideální. Doufal jsem, že mě zranění kolene pustí do MMA tréninku dřív, to se bohužel nestalo, ale i tak hraju s kartami, co mám, a věřím, že se svým týmem All Sports Academy dokážeme i tak krátkou přípravu přetavit ve velmi dobrou formu. A doufám, že ji dokážu v zápase prodat,“ prozrazuje Tomáš Kvapil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *