Zápas, který rozděluje! Miloš Petrášek se ohradil proti promu

Miloš Petrášek

Na turnajích a nebo tiskových konferencích, které po nich následují, se většinou zápasy nedělají, protože je vždy třeba, aby se daná situace nějakým způsobem vyvinula, ale samozřejmě jsou i výjimky. To jsme mohli vidět například na posledním turnaji OKTAGON 38, kde se po další výhře Matěje Peňáze potvrdil souboj Peňáz vs Čepo, na který čekáme už od superfinále projektu OKTAGON UDG, ve kterém se měli oba borci utkat. Samozřejmě jde o vysoce atraktivní duel, který hodně rozděluje scénu…

Oheň na střeše! Mikulášek se ostře pustil do rivala Borárose

„Money jasně vyhraje, Čepa jeho dlouhé ruce zabijou,“ sdílela organizace OKTAGON MMA citaci, kterou měl pronést Miloš Petrášek. Právě oblíbený bojovník se však ohradil a v komentářích vysvětlil, jak na věc pohlíží, „Tohle je hodně vytažené z kontextu. Samozřejmě fandím Matějovi, vidím ho ve svých očích jako favorita, ale určitě jsem neřekl, že jasně vyhraje. V MMA nikdy není nic jasné a už vůbec ne u kluků, kteří zápasí tímto stylem.“

Souboj Peňáz vs Čepo, který dostaneme v dubnu na dalším turnaji v Bratislavě, už teď hodně rozděluje scénu. Jedni totiž vidí jako jasného favorita Peňáze a jiní zase Čepa. Vznikly tak dva velké tábory, které si stojí za svým. Pravdu nakonec bude mít jen jeden, ale je jasné, že půjde o hodně zajímavý a atraktivní zápas.

Oba borci totiž disponují hodně pohledným stylem, kdy Peňáz sází na skvělou techniku a dlouhé ruce, kterými si drží soupeře od těla, zatímco Čepo má divoký nelítostný styl, kdy mu nevadí několik ran inkasovat, protože díky tomu sám dostane šanci zasadit fatální úder.

 

 

Oba borci jsou navíc v rámci světového žebříčku hodně blízko u sebe a střídavě se přeskakují. Dle všeobecně uznávaného serveru Fight Matrix byl zatím Peňáz nejvýše na 164. místě. Skrze prohru v Contenderu, kde mu bohužel zápas s Dumasem vůbec nevyšel, se však propadl na 233. místo, čehož „využil“ rival Vlasto Čepo, který ho díky posledním výhrám přeskočil. Začalo se tedy mluvit o tom, že se vlastně situace obrátila, ale to nemělo dlouhého trvání.

Peňáz totiž díky poslednímu zápasu, ve kterém znovu předvedl hodně jistý a dominantní výkon, poskočil na 195. místo, takže je aktuálně 20 míst před 215. Čepem. 

Kdo podle vás vyhraje?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *