Zápas Francis Ngannou vs Tyson Fury v malých rukavicích?

Ngannou, Fury

Šampion těžké váhy UFC Francis Ngannou se nedávno podrobil operaci kolene, která proběhla úspěšně a nyní pomalu rehabilituje. Jeho návrat by mohl proběhnout na začátku roku 2023. Francis však stále trvá na tom, že jeho příští souboj nebude v MMA, ale v profesionálním boxu. Fury tento zápas dokonce potvrzuje!

Milan Ďatelinka vysvětluje přestup z OKTAGONu do RFA

Ngannou nedávno na svém YouTube kanále odpovídal na otázky fanoušků a řekl, že po operaci kolene, kterou absolvoval minulý měsíc bude nějakou dobu mimo hru. Zatímco mnozí fanoušci i odborníci nevěří, že v současné době existuje místo, kde by mohlo dojít k boxerskému souboji mezi Francisem a Tysonem Furym, šampión těžké váhy UFC vidí věci úplně jinak.

“Ve skutečnosti mě nezajímá, co bude, jen si myslím, že můj další zápas bude s Tysonem Furym,” řekl Ngannou. “Může to být klidně v telefonní budce nebo kdekoli jinde, ale ten souboj se uskuteční! Když vidíte těžké váhy v oktagonu nebo ringu, tak každý může ukončit každého. To je prostě fakt. Samozřejmě zápas může dojít i na body. Všechno je možné.”

Fury, který byl v březnu hostem podcastu The MMA Hour, potvrdil, že po zápase s Whytem ukončí profesionální kariéru, ale zároveň si nechává otevřené dveře pro případný speciální zápas s Francisem.

“Nepočítám to jako skutečný boxerský zápas,” řekl Fury. „Bude to speciální souboj. Odehraje se v kleci ve čtyřuncových rukavicích na Raiders Stadium v Las Vegas. Skončím s profesionálním boxem a budu připravený pouze na crossover zápasy. Francis už nebude šampionem těžké váhy UFC, já už nebudu šampionem těžké váhy WBC, ale pořád budu šampionem v těžké váze, protože to mi vzít nemohou!” 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *