Zapálený Dominick Reyes posílá varovný vzkaz svým divizním kolegům

Reyes

Bývalý titulový vyzyvatel Dominick Reyes je v podstatě dokonalým příkladem toho, jak přísné a chladnokrevné MMA je. Není to totiž zase tak dávno, co měla velká část MMA komunity za to, že Reyes udělal dost na to, aby porazil Jona Jonese. Bodoví rozhodčí to sice viděli jinak, ale i přesto se Reyesovi předpovídala velká budoucnost. I přesto jsme však nyní v situaci, kdy má Reyes na svém kontě 4 prohry v řadě s tím, že ve třech posledních případech byl hodně tvrdě ukončen. Nyní však Devastátor hlásí velký návrat a varuje své divizní kolegy.

Michal Kotalík prolomil mlčení a vyjádřil se ke svému poslednímu debaklu

„Zpátky do práce! Cesta k zotavení byla dlouhá, ale každý neúspěch je přípravou na ještě větší návrat. Po měsících rehabilitace je moje rameno silnější než kdy dřív a já se nemůžu dočkat, až se vrátím do oktagonu. Chyběl mi adrenalin, vzrušení ze zápasu a hlavně vy všichni – moji neuvěřitelní příznivci.

Jsem pokořen vaší neochvějnou vírou a vašimi povzbudivými vzkazy. Byly palivem, které pohánělo mé zotavování a nutilo mě každý den pracovat ještě usilovněji.

Takže se připravme na další kapitolu! Nemohu se dočkat, až vám ukážu, na čem jsem během svého volna pracoval. Hoří ve mně oheň, který je silnější než kdy dřív. Díky němu jsem hladovější po vítězství, jsem připraven bojovat, jsem připraven zvítězit, jsem připraven zaujmout své místo na vrcholu.

Mým soupeřům vzkazuji, že doufám, že trénovali. Protože já přicházím… Silnější, rychlejší a odhodlanější než kdy předtím. Tohle není jen návrat. Je to nová éra Dominicka Reyese. Zůstaňte naladěni, přátelé. To nejlepší teprve přijde,“ vzkázal Reyes na svém IG  profilu.
Reyes tedy avizuje velký návrat, o kterém jsme však slyšeli už i před posledním zápasem. V tom se Dominick utkal se Spannem, který ho hodně tvrdě ukončil za minutu a dvacet sekund. Předtím Reyes zápasil s Procházkou, který ho ukončil dobře známým loktem z otočky. Ještě předtím pak Dominicka ukončil i Blachowicz.

Tři tvrdá ukončení za sebou a celkem 4 prohry v řadě. Hodně smutná bilance jinak skvělého bojovníka. Doufejme tedy, že se v dalším zápase Reyes konečně chytí a naskočí zpět na vítěznou vlnu, protože ještě před několika lety patřil mezi naprostou špičku divize.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *