Zakleté schody! OKTAGON přišel o Cvernu a UFC o zápas hlavní karty

UFC, Winn

Už tuto sobotu 17.12. se uskuteční poslední letošní turnaj organizace UFC, na kterém se představí také český zápasník David Dvořák. Na poslední chvíli však galavečer přišel o jeden ze zápasů hlavní karty. Jednomu ze zápasníků se stala bizarní nehoda, o které by mohl vyprávět třeba český zápasník Alex „Cverminátor“ Cverna. Celý galavečer UFC Cannonier vs Strickland můžete sledovat od 22:00 na TV Tipsport.

Vémola má problém s udáním? Úkony trestního řízení ve Vémolandu! Terminátor reaguje

Americký zápasník Deron Winn (7-3) se nakonec neutká s Julianem Marquezem na sobotním UFC Vegas 66. Winna vyřadila ze hry celkem kuriozní nehoda. Bojovník na Instagramu prozradil, že během přípravy na turnaj UFC Cannonier vs Strickland omdlel a spadl ze schodů v UFC Performance Institute. Vedení UFC rovněž potvrdilo, že zápas byl zrušen a Julian Marquez nedostane náhradního soupeře. 

Podobná bizarní nehoda na schodech se přihodila Alexandru Cvernovi, který si těsně před turnajem OKTAGON 24 přetrhal vazy v kotníku, když místo na schod šlápl do prázdna a upadl. I jeho zápas se Štefanem Vojčákem musel být zrušen. 

„Včera jsem v UFC Performance Institutu omdlel a měl jsem zvláštní nehodu,“ napsal Winn. „Spadl jsem ze schodů a dost tvrdě se uhodil do hlavy. Utrpěl jsem lehký otřes mozku. Odvezli mě do nemocnice a udělali mi spoustu testů. Většina testů dopadla normálně, takže jsem za to vděčný. Vzhledem k tomu, že jsem utrpěl otřes mozku, tak se mě UFC a lékař rozhodli stáhnout z mého zápasu s Marquezem. Jsem z toho zničený. V posledních měsících jsem do přípravy vložil tolik práce. Doufám, že se brzy vrátím. Omlouvám se svému soupeři a omlouvám se všem, kteří do mě v tomto kempu investovali. Miluji vás všechny, kteří mě podporujete.“

UFC Cannonier vs Strickland – Fight Card:

Jared Cannonier  vs.  Sean Strickland 185 lbs

Arman Tsarukyan  vs.  Damir Ismagulov 155 lbs

Amir Albazi  vs.  Alessandro Costa 125 lbs

Alex Caceres  vs.  Julian Erosa 145 lbs

Drew Dober  vs.  Bobby Green 155 lbs

Cody Brundage  vs.  M. Oleksiejczuk 185 lbs

Cheyanne Vlismas  vs.  Cory McKenna 115 lbs

Jake Matthews  vs.  Matt Semelsberger 170 lbs

Said Nurmagomedov  vs.  S. Kakhramonov 135 lbs

Maheshate  vs.  Rafa García 155 lbs

Bryan Battle  vs.  R. Fakhretdinov 170 lbs

David Dvořák  vs.  Manel Kape 125 lbs

Sergey Morozov  vs.  Journey Newson 135 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *