Zajímavý příběh Chrise Barnetta, který se necítí jako těžká váha

Barnett

Chris Barnett si svým vystoupením na proběhnuvším turnaji UFC 268 získal mnoho nových fanoušků. Barnett předvedl v zápase s Gianem Villantem velkolepý spinning wheel kick, který mu vynesl bonus padesát tisíc dolarů. “Beastboy” pak oznámil, že se rozhodně necítí jako těžká váha.

Strach? Na jakou podmínku Jake Paul nepřistoupil?

„Když vidím něco v nějaké hře, tak si říkám, sakra, když to někdo zvládne na ovladači, tak proč by to někdo neměl předvést doopravdy? Mentálně se cítím jako welterová váha,“ prohlásil na tiskové konferenci Chris Barnett.

Barnett má ale podobné kousky v krvi, jelikož pochází z rodiny, kde se vyučuje taekwondo. Máma a táta mají černé pásy, stejně jako on. Jeho dcera má hnědý a syn oranžový pás. “Když jsem přijel domů, tak na mě moje máma doslova křičela: Proč to stále všichni nazývají spinning wheelkick? Je to spinning hook kick! Řekl jsem jí, že se za všechny omlouvám,” prozradil Barnett v podcastu MMA Hour. 

Barnett také vysvětlil, že důvod, proč to byl takzvaný hook kick, je kvůli poloze nohy, která umožnila jeho patě dostat se až na zadní část hlavy Giana Villanteho, což ho uzemnilo a odstartovalo jednu z nejveselejších oslav Chrise Barnetta.  

Barnettův otec ho vždy doprovázel a byl v jeho rohu, ale “díky” nedávné mrtvici není schopný cestovat a dobře komunikovat. To mu ovšem nezabránilo, aby mohl zkritizovat svého syna. 

„Když jsem odjížděl, říkal jsem mu: ‚Hej, jdu bojovat do Madison Square Garden a on mi řekl, že musím zvítězit. Pořád je to můj největší kritik, což je úžasné, protože byl na mě naštvaný, že jsem ten kop provedl špatně, ale i tak mě pochválil za pěkný knockout,” řekl Barnett,  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *