Záhada vyřešena! Proč bojovnice na poslední chvíli odstoupila z Contenderu?

Contender UFC White

Aktuálně běží sedmá série projektu Dana White´s Contender Series, kde mají bojovníci a bojovnice přímo před zraky UFC prezidenta a jeho matchmakerů šanci získat kontrakt s ligou mistrů. Letos jsme v show mohli vidět například Kaika Brita, který byl velice blízko výhře, ale nakonec bohužel padl na body, takže mu sen o UFC zatím unikl. Podobný osud potkal i bojovnici Laframboise, která za záhadných okolností odstoupila ze zápasu jen krátce před jeho konáním. Nyní už však známe důvod.
„Tohle byla poslední kapka!“ zlobí se jindy ledově klidný Alex Pereira

Contender Series je doslova líhní budoucích hvězd UFC a skvělým projektem, skrze který se neustále objevuje slibné talenty. Hlavním cílem tohoto projektu je identifikovat mladé sportovce, kteří mají potenciál stát se známými hvězdami UFC. To potvrzují jména, jako je Hill nebo O´Malley, která vzešla z Contenderu a dokázala se dostat až k šampionskému opasku.

Pro bojovníky a bojovnie je to samozřejmě vstupenka ke splnění snu, ale jedna z bojovnic v průběhu této sezóny přeci jen ze zápasu nečekaně odstoupila. Šlo o Corinne Laframboise, což je zkušená bojovnice MMA z Montrealu v Quebecu, která je spojena s kanadským týmem Brazilian Top Team.
    

Laframbois situaci  zprvu nekomentovala, ale poté oznámila, že důvodem tohoto náhlého rozhodnutí byl pozitivní těhotenský test. Bojovnice z Montrealu totiž zjistila, že je ve třetím měsíci těhotenství poté, co před zápasem podstoupila krevní test. Toto odhalení ji přimělo odstoupit z plánovaného zápasu, který se měl uskutečnit 5. září.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený AIR Media & Productions (@airmediaproductions)

 

Právě z tohoto důvodu se bojovnicím před zápasy dělají krevní a nebo přímo těhotenské testy. Bojovnice totiž nemusí mít tušení o tom, že už je v očekávaní a případný zápas by mohl být nebezpečný pro ni i potomka. V tomto případě se tedy vše včas odhalilo a Corrine tak nyní vyhlíží nový přírůstek do rodiny. Kariéra jde tedy aktuálně stranou, ale třeba jí ještě v budoucnu v Contenderu nebo kdekoliv jinde uvidíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *