Žádné staré železo! Alex Cverna vyráží do světa, kde zabojuje o titul

Cverna

Na začátku září nás čeká další turnaj organizace I Am Fighter, kde se v hlavním zápase představí nestárnoucí Alexander Cverna, který změří síly s domácím Závodou, což slibuje hodně zajímavou podívanou, protože mezi oběma obry to dost jiskří. Tím však plány Cverminátora ani zdaleka nekončí. Už v říjnu totiž vyráží do světa, aby bojoval o titul s borcem, který se několikrát objevil na naší scéně a který dostal lekci od Vémoly.

OKTAGON už točí stamiliony, takže má šampion Kincl návrh na velkou změnu

Alexander Cverna totiž potvrdil, že na konci října vyráží do Holandska, kde ho v rámci turnaje, který pořádá Enfusion ve spolupráci s francouzskou organizací HEXAGONE MMA, čeká hlavní zápas turnaje, který bude o titul šampiona těžké váhy. S kým se Cverminátor utká? Se starým známým. Jeho soupeřem totiž bude Prince Aounallah, který v minulosti porazil Šolce a nebo Yakuzu, který nyní hodně pomáhá Vémolovi. Právě Vémola pak Princovi uštědřil porážku, když ho na akci Night of Warriors 15 porazil na body.

Je tedy jasné, kdo bude Cvernovi pomáhat v náročné přípravě. Alex zatím letos stihl jeden zápas v rámci IAF, který jasně vyhrál, tak uvidíme, jak se mu bude dařit v následujících dvou měsících. V první řadě ho totiž čeká Závoda, díky kterému by si mohl vysloužit titulovou šanci v rámci IAF, kde těžké váze vládne Orlov, což by byl hodně zajímavý zápas.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ENFUSION Kickboxing & MMA (@officialenfusion)

 

 

Proč seto mezi Cvernou a Závodou tak jiskří?

„Sami jsme to asi viděli. Je tam opravdu zlá krev mezi mnou a tím víčkem. Přejmenoval jsem ho. Už to není Závoda, ale Zátka. Chovám se takhle, protože mě hrozně urážel. Urazil mě. Vůbec neprojevil žádnou úctu k bojovníkovi. Chtěl se mnou zápas a začal mě tedy urážet. To se mě dotklo. Dotklo se to také mých lidí. Já si myslím, že kdo ještě nemá lístky, tak bych doporučoval, abyste si je koupili. Tohle bude předčasný ohňostroj. Vím, že jsou ohňostroje na konci roku, ale tohle bude něco jiného. Bude to krvavý ohňostroj. Doporučuji si to nenechat ujít. Rýpal do mě, že si hraju na milionáře a další kecy. Urážím tím i moje děti. Já jsem pro ně roky budoval, aby se měly líp než já a on to pak shazuje? On neví, co chtěl. Doporučuji si koupit lístek do Poděbrad,“ vysvětlil Alex Cverna, proč se do Závody tak ostře pustil.

Je tedy jasné, že nás čeká hodně vyhrocený zápas, který asi ještě přinese celou řadu výměn, protože oba borci si evidentně nic nedarují.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *