Zabij, nebo buď zabit! Adesanya reaguje na válku s nemesis Pereirou

Israel Adesanya Alex Pereira

Ještě včera to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale obecně se čekalo, že se v návaznosti na turnaj UFC 276 dočkáme velkolepé bitvy Adesanya vs Pereira. Ta je nyní oficiálně potvrzena s tím, že se na ní můžeme těšit v polovině listopadu v New Yorské MSG, což slibuje hodně zajímavou podívanou, protože oba borce spojuje společný příběh. V minulosti se totiž dvakrát potkali v rámci postojářského světa, kdy vždy uspěl právě Pereira. Ten prvně vyhrál na body a podruhé na tvrdé KO. Jak to bude v MMA?

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

“V dalším souboji se utkám s borcem, který mě porazil v kickboxu. Nyní jde po mně znovu, protože moc dobře ví, že jsem král a rád by mi tak tuhle pozici sebral. Všichni však dobře víte a také jste to viděli, co se stane, když na mě někdo zatlačí a pokusí se mě dostat do úzkých. Moc už se na ten zápas těším. Bude dobrý. Bude hodně dobrý, o tom žádná, ale zatím tam ještě ani zdaleka není,” reagoval Adesayna už po turnaji UFC 276, na kterém porazil Cannoniera.

“Odplata bude moje, pravil pán! Brácho, ale já jsem chtěl říct přesně to samé. Tady to skončí. Zabij, nebo buď zabit,” reagoval pak dnes Israel Adesanya na svém IG profilu. “Copak jsem se někdy vyhýbal nějakému zápasu? Vždy jsem směřoval k těm největším výzvám. Tady je to úplně stejné. Naskytla se mi tahle možnost a já jsem se jí chopil.”

Samozřejmě bude hodně zajímavé sledovat, jak oba bojovníci k souboji přistoupí. Adesanya už je totiž komplexní MMA bojovník, zatímco Pereira je pořád hlavně postojář, který se však v UFC dokázal zajímavě prosadit. Navíc se nesmí zapomínat na to, že trénuje s Gloverem Teixeirou, který ho jistě stihl naučit celou řadu triků.




 

Na tiskové konferenci před turnajem UFC 276, na které byl právě i Pereira, Adesanya zmiňoval, že Alexe zmrazí a ukončí, což je něco, co se mu v druhém souboji nepovedlo. Poatan tomu však moc nevěří, “Všechny tyhle věci kolem pohádek a anime. Vůbec mi to nedává smysl. Lidé, kteří to sledují, to možná chápou a jsou ohromeni, ale já ne. To se mě jako chystá zmrazit? A jak? Chce mě strčit do ledničky? Tady nejsme v animáku.”

To, jak to celé dopadne, se dozvíme v polovině listopadu na turnaji UFC 281, na který se rýsuje i hodně zajímavý souboj Poirier vs Chandler a rovněž se spekuluje o Gaethje vs Fiziev, což by byla nádhera.




 



Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *