Z hlavy jitrnice? Veselý se zbláznil a poslal Růžičkovi výzvu na další, ještě tvrdší zápas

Veselý Růžička
Už za dva týdny nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Datel vs Dynamo, která však v podstatě nikoho nezajímá, protože nabízí jen minimum bizaru. Hlavním zápasem je tak pro fanoušky souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý, který slibuje krátkou, ale hodně zajímavou a asi i bolestivou podívanou. Jediný, kdo se ještě s výsledkem nesmířil a stále doufá v překvapení, je evidentně Veselý, který nyní navíc přidal další výzvu.
Pavol Neruda prozrazuje, na čem se s kolegou Novotným neshodl

„Maware, až tě 10. června vypnu v Clash of the Stars, tak si to dáme bez rukavic tady ve Valhalle. V tomhle ringu ti udělám z hlavy jitrnici a budeš bez zubů, kriple,“ poslal Veselý další výzvu, která je jasným důkazem toho, že se dočista zbláznil.

V Clash, kde bude mít Mawar velké boxerské rukavice a bude moct jen boxovat, může Veselý doufat v zázrak, který stejně nepřijde, ale v souboji holých kloubů by skutečně odešel s hodně vážnými zraněními. V rámci světa bojových sportů už jsme sice viděli mnohá překvapení, ale mezi profesionály. Těžko se stane, že by naprostý amatér vyzrál na elitního bojovníka.

Veselý však evidentně trpí syndromem, o kterém mluvil i známý Joe Rogan. Ten totiž nejednou vyprávěl o studii, podle které si muži v případném boji věří o desítky až stovky procent více, než je pak krutá realita. Pár týdnů tréninku se totiž nemůže vyrovnat rokům tvrdé dřiny a odříkání. Zrovna Růžička je navíc reprezentantem Spejbl Gymu, kde se uznává stará dobrá škola, tedy tréninky jsou laděné hodně tvrdě a náročně. Proti tomu zkrátka Veselý nemá sebemenší šanci.

I přesto si však evidentně hodně věří, což ho nejspíš už 10.6. bude sakra mrzet…
  

Jak na souboj Tadeášů reagoval Vašek Sivák?

„Vůbec nevím, co k tomu říct. Tadeáš Růžička si tam určitě jde pro peníze. Asi teď má takové volno, tak si tam jde pinknout nějaký zápas. Nevím, jestli je to špatné a nebo dobré. Predikce? Tadeáš Růžička ho určitě strašně zbije toho kluka. Však je to kluk, který nikdy nic nedělal. Není to žádný sportovec. Třeba se však stane, že Tadeáše Růžičku diskvalifikují a vyhraje Tadeáš Veselý,“ reagoval Vašek Sivák, který má před sebou v rámci RFA první titulovou obhajobu.

Jako vůbec první RFA šampion totiž bude obhajovat titul, který získal na konci roku v krásné bitvě se Záděrou, kterou nakonec ovládl na body. Se svým výkonem však s odstupem nebyl úplně spokojený, protože se prý nechal moc strhnout. Nyní by rád naplno předvedl své schopnosti, aniž by se pouštěl do zbytečných přestřelek. Uvidíme tedy, jak to nakonec dopadne. Na stejné akci v sobotu startují i Garba, Zajícová, Bojko a další bojovníci a bojovnice.

Co se týče Růžičky, tak ten opravdu slibuje, že soupeře v kleci tvrdě zbije. Oba borci se dokonce domlouvali na tom, že by souboj nebylo možné odklepat, což však promotér Tomáš Le Sy popřel a zdůraznil, že na místě bude rozhodčí, který dohlédne na regulérnost. Pokud by se však Mawar nějak rozvášnil, což i sám zmínil, tak by klidně diskvalifikace mohla hrozit. To se však dozvíme až na začátku června v O2 Universum.
Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *