Wow! UFC prezident Dana White velebí Martina Budaye

Dana White Martin Buday UFC
Michal Martínek bohužel před časem v show Dana White´s Tuesday Night Contender Series neuspěl, ale na druhý pokus, i když ten slovenský, to přeci jen vyšlo. Martin Buday totiž předvedl skvělý výkon, který zakončil TKO ukončením na konci prvního kola. S ohledem na výhru a fakt, že je dobrých těžkých vah obecně málo, se čekalo, že UFC smlouva dopadne, ale i tak to bylo hodně napínavé. UFC prezident Dana White však neváhal a talentovaného borce okamžitě upsal pod svá křídla. Navíc jeho výkon dost vychválil.
Trenér André Reinders hodnotí Vémolovu aktuální formu

“Martin? Nerad to říkám, ale jsem vlastně rád, že to rozhodčí na začátku podělal, že skočil na to, že Hood dostal prstem do oka, i když nedostal, protože díky tomu jsme měli šanci vidět víc z Martinova výkonu. Pokud by na to totiž rozhodčí neskočil, tak by byl nejspíš konec hned na začátku. Inkasoval jsi několik tvrdých ran na bradu, ale dokázal ses z toho dostat. Jsi velký, jsi silný, jsi tvrdý. Máš to teď 9:1 a je ti 29 let. Teď jsi v té nejlepší formě a já potřebuji těžké váhy,” reagoval Dana White na Martinův výkon a samozřejmě tak oznámil, že chce slovenského borce do UFC.

Martin na začátku zápasu skvěle načasoval přední na blížícího se Hooda, ale ten úder vydával za dloubnutí do oka, což rozhodčí podpořil a zápas pozastavil. To však na konečném výsledku nic neměnilo a dle slov Whitea to bylo nakonec vlastně dobře.
“Pořád říkám, že potřebuji těžké váhy,” pokračoval Dana White. “Pokud však přijdeš a předvedeš takový výkon? Na začátku zápasu mu dal hezkou přední do oka a soupeř dělal, jak kdyby dostal dloubanec. Pak ho Hood zasypal tvrdými údery, ale Martin se nedal, zachoval klid a doslova toho soupeře zničil. Kousek po kousku. Od nohou, přes tělo až po poslední útok na hlavu. Jsem moc rád za to, co jsem viděl.”

Martin Buday na UFC prezidenta evidentně udělal velký dojem, takže se relativně brzy můžeme těšit na to, že ho uvidíme zpět v boji. Už tuto sobotu jde přitom do boje jeho kolega a historicky první Slovák v UFC Lajoš Klein, kterého čeká třetí zápas v rámci ligy mistrů. Zatím to má Lajoš 1:1, takže bude další zápas hodně důležitý.
UFC turnaje je možné sledovat na Premier Sport, který vysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 299 Kč na měsíc.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *