Wow! Teixeira popisuje neuvěřitelné parametry Pereiry! Jak sakra hubl do střední?

Alex Pereira

Podle Glovera Teixeiry nemohl přestup bývalého šampiona UFC ve střední váze Alexe Pereiry do polotěžké váhy přijít v lepší čas. Nyní ho čeká souboj s polským zápasníkem Janem Blachowiczem, se kterým se utká na galavečeru UFC 291 v Salt Lake City. Teixeira prozradil, kolik aktuálně Pereira váží a jak se připravuje na další souboj.

Benda reaguje na šokující video a vysvětluje, proč Růžička jako člověk selhal

„Říkal jsem: ‚Líbí se mi, že jdeš do polo-těžké váhy,‘ protože nechci, aby shazoval tolik váhy,“ řekl Teixeira novinářům poté, co porazil Anthonyho Smithe v grapplingovém zápase na pátečním turnaji Fight Pass Invitational 4 v Las Vegas. „Nevíte, kolik ten chlap shazoval, aby se dostal do střední váhy. Teď má přes 104 kilogramů a je štíhlý, pravděpodobně má tak osm procent tělesného tuku. To, že dokázal shodit na 84 kilo, je šílené.“

Pereirův první zápas ve váze do 93 kilogramů se odehraje 29. července na turnaji UFC 291 v Salt Lake City, kdy se utká s bývalým šampionem Janem Blachowiczem, což byl shodou okolností zápasník, kterého Teixeira porazil v boji o titul, když byl ještě aktivním bojovníkem, konkrétně v říjnu 2021 na UFC 267. Poslední zápas Teixeira absolvoval v lednu, kdy v hlavním zápase UFC 283 prohrál na body s Jamahalem Hillem o uvolněný titul v lehké váze. Teixeira je Pereirovým mentorem a trenérem, a když byl dotázán, zda by rád viděl Pereiru, jak to týmu vrátí v případném zápase s Hillem, 43letý Teixeira řekl, že se na tuto příležitost bude těšit, pokud přijde, ale v současné době se soustředí na těžký úkol, který je před nimi.
Teixeira je Pereirovým mentorem a trenérem, a když byl dotázán, zda by rád viděl jednoho ze svých hvězdných svěřenců, jak to týmu vrátí v případném zápase s Hillem, 43letý Teixeira řekl, že se na tuto příležitost bude těšit, pokud přijde, ale v současné době se soustředí na těžký úkol, který je před nimi.

„Určitě, styl Jamahala Hilla je pro Alexe ideální,“ vysvětlil Teixeira. „Poslyšte, Hill je skvělý bojovník a Jan je také skvělý zápasník. My se tady na Jana takhle nepřipravujeme. Styly dělají zápasy. Můj styl byl spíše grappling a Jan je ohromný postojář. Porazil Israela Adesanyu a v postoji si vedl opravdu dobře, než začal chodit po takedownech. Jan je nebezpečný, má velmi tvrdé údery.“

„Ale pokud vše půjde podle plánu a Alex nad Janem zvítězí, určitě si myslím, že souboj s Jamahalem Hillem bude pro Alexe úžasný zápas, a bylo by hezké vidět pomstu. Nic proti Hillovi, je to také skvělý chlapík,“ dodal Teixeira. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *