Wow! Tak už víme, s kým jde Pirát a je to další nečekaná bitva
Turnaj OKTAGON UDG, kterému vévodí souboj Vémola vs Marpo, je sice ještě daleko, protože se koná až na konci května a do té doby přijdou a řadu ještě dvě další OKTAGON akce, ale už teď se postupně dozvídáme, na jaké zápasy se můžete těšit. Kromě hlavního taháku rozhodně stojí za zmínku duel Magard vs Sivák, který slibuje hodně atraktivní podívanou. Zároveň bylo potvrzeno, že půjde do akce Pirát a nebo Čepo. A právě Pirátova soupeře už nyní známe. Jak je to možné? Prozradil nám ho sám OKTAGON.
Policie v akci! Masvidal a Covington se do sebe pustili v restauraci

OKTAGON je známý tím, že tvoří hodně video obsahu, skrze který fanouškům přibližuje jednotlivé bojovníky a samozřejmě láká na akce. V množství materiálu však občas unikne něco, co by asi uniknout nemělo. V minulosti to například bylo složení OKTAGON Výzev a nebo dokonce jednotlivé výsledky. Nyní to je skvělý zápas, který by asi málokdo čekal.

Jak si totiž naši dva pozorní fanoušci všimli a informovali nás, v jednom videu je vidět soupis zápasů, kde pod nápisem OKTAGON UDG svíti duel Vémola vs Marpo a Petrášek vs Pirát. Ano, vypadá to tak, že se dočkáme souboje, který se původně plánoval na turnaj OKTAGON 7, ale bohužel na něj nedošlo.
Informaci, i když hodně nepřímo, vlastně naznačil i sám Miloš Petrášek. Ten dával například v podcastu Fight&Talk vědět, že se kvůli zranění bude věnovat boxu a na toto téma narazil i v rámci otázek a odpovědí na IG, “Nejsem boxer. Nerad bych tento krásný sport dehonestoval špatným výkonem před tolika lidmi v O2. Je tady u nás spousta skvělých boxerů, kteří by si zasloužili tam boxovat. Každopádně je tady jeden člověk, který by potřeboval trochu vychovat. Takže šance tam je.”

O2 Aréna tak nabídne opravdu hodně zajímavé duely, které by v MMA nedávaly smysl a nebo se nedaly udělat, ale v boxu překážet nebudou a hlavně nabídnou atraktivní podívanou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *