Wow! Legendární Jim Miller se s tím vůbec nemazal a nabídl rekordní KO

Miller

První Slovák v UFC Lajoš Klein se nám naposledy představil v boji na nedávném londýnském turnaji UFC 286, kde remizoval s Herbertem. Z posledních 3 zápasů to má tedy 2-0-1, což je skvělá bilance. Nedávno se navíc Lajošovi potvrdil další zápas. Měl se utkat s živoucí legendou a budoucím členem Síně slávy Jimem Millerem. Na souboj však nakonec nedošlo, protože měl šikovný slovenský borec zdravotní problémy. Miller tedy dostal náhradu v podobě Gordona, se kterým se však nakonec taky neutkal a na řadu musel přijít další náhradník, který to tvrdě schytal.

Tak to byla rychlost! Karlos Vémola má potvrzený další zápas

„Lajoš Klein má bohužel bronchitidu a bere antibiotika. Snažili jsme se souboj posunout o 2-4 týdny, ale Miller nesouhlasil, takže se duel musel zrušit,“ potvrdil pro MMA Shorties manažer Ondřej Majerčík.

Bronchitida neboli zánět průdušek patří mezi zánětlivá onemocnění dolních cest dýchacích. Zpravidla vzniká v důsledku virové infekce, mohou ji však vyvolávat i bakterie či jiné mikroorganismy. Rozlišujeme akutní a chronickou bronchitidu – obě se projevují hlavně silným kašlem, ale mají rozdílné příčiny i způsoby léčby,“ popisuje web EUC zmíněné onemocnění.

Lajoš si tak bude muset na další zápas ještě nějakou dobu počkat, ale Miller rozhodně nezahálel. Samozřejmě je hodně nepříjemné, když se vám těsně před zápasem hned několikrát změní soupeř, ale legendární bojovník se s obtížemi vyrovnal po svém.
 

Miller totiž na soupeře, kterým by nakonec Jesse Butler, bleskově nastoupil hned na začátku prvního kola a za 23 sekund bylo hotovo. Miller totiž tvrdě trefil, čímž poslal Butlera k zemi, kde mu ještě přidal další od cesty a byl konec.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený FULL SEND MMA (@fullsend_mma)

 

Miller se tak stal prvním bojovníkem, který má na kontě 25 UFC výher. Celkem je Millerova UFC bilance 25-16-1NC, což je neuvěřitelné číslo. Jim v minulosti startoval na akcích UFC 100 a UFC 200, takže příští rok samozřejmě vyhlíží i UFC 300, kde by se prý chtěl se svou bohatou kariérou rozloučit, tak uvidíme, jakého soupeře případně dostane a zda do té doby ještě stihne nějaký zápas, protože forma rozhodně je.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *