White pro MMA Shorties velebí Procházku a prozrazuje, co čeká od odvety

White Procházka Teixeira Shorties

Tak máme za sebou další velkolepý turnaj UFC 281, kterého se přímo v New Yorku zúčastnil i Marcel (IG Mixx Sports Media), který pro vás v USA sbírá záběry a materiály ze zákulisí. Díky tomu se můžete těšit na rozhovor s Gloverem Teixeirou a nebo známým novinářem Morganem, který má na každé tiskové konferenci právo první otázky. Právě na tiskovou konferenci po turnaji UFC 281 Marcel zavítal a dokonce měl šanci položit dotaz přímo UFC prezidentu Whiteovi. Na co se ptal? Samozřejmě na Jiřího Procházku a jeho blížící se titulovou odvetu, na kterou dojde 10.12. na turnaji UGC 282 v Las Vegas.

Israel Adesanya reaguje na další prohru s rivalem Alexem Pereirou

„Co si myslím o Jiřím Procházkovi? Myslím si, že je to úžasný bojovník. Miluju ho,“ reagoval Dana White s úsměvem na tváři. „Co čekám od odvety? No, první zápas byl sakra skvělý. Bylo to nahoru dolů pro oba borce. Když už si člověk myslel, že jeden vyhraje, tak přišel zvrat a naopak. Pořád se přelévalo, kdo má zrovna navrch. Ten zápas mohl skončit opravdu jakkoliv. Byl to skvělý zápas a já jen doufám, že odveta na tom bude hodně podobně.“

Dana White se tedy evidentně na odvetu, která, co do číslovaných akcí, uzavře sezonu 2022, hodně těší. Samozřejmě se na ní těší i fanoušci a Jiří Procházka, který by však asi s Danou úplně nesouhlasil. Jiří totiž rozhodně nechce opakovat divokou bitvu, kterou jsme viděli minule, ale místo toho chce souboji vládnout a vést ho, což znamená, že se nedostaneme do problémů a naopak do nich dostane soupeře.

Rozhodně se tedy máme na co těšit. Navíc bylo potvrzeno, že hlavním před-zápasem bude duel Blachowicz vs Ankalaev, který slibuje neméně zajímavou podívanou. Navíc se dá předpokládat, že vítěz následně dostane šanci vyzvat šampiona.
Titulová odveta se potvrdila zhruba dva měsíce před jejím konáním, což však prý není problém 

„Já neberu dvou-měsíční přípravu, že je to málo času. Spíš naopak. Za mě jsou dva měsíce úplně nádherný čas, za který se toho dá stihnout opravdu hodně když člověk ví, jak nakládat se svým tělem. Všechno jsme zatím udělali správně, jen jsem teď trochu nakřáplý, ale to je na tento týden úplně v pořádku, protože stejně nebudu moct úplně trénovat. Pojmu to jako regeneraci, což se pak v konečném důsledku projeví na vyšperkování kondice. Za mě je to tedy úplně akorát na Glovera, na soupeře, se kterým jsem už šel. Tento čas mi absolutně stačí,“ prozradil Jiří Procházka před odletem pro Sport.cz a další média.

Jiří samozřejmě započal přípravu ve svém domácím Jetsaam Gymu, kam za ním přijel například i šampion střední váhy Patrik Kincl, který má před odvetou s Vémolou, a nebo obr Daniel Škvor. Ve středu dopoledne se pak Jiří společně s trenérem Hovězákem přesunul do New Yorku, odkud zamíří do Las Vegas, kde bude příprava vrcholit.

Jiří má samozřejmě tu výhodu v tom, že už s Gloverem šel. Navíc si je vědom toho, že se mu první zápas úplně nepovedl, takže je nyní připraven předvést výkon, který původně plánoval, ale který se mu nepodařilo zrealizovat. Je vlastně až děsivé, že Jiří svůj poslední výkon vnímá jako jeden z horších, když se mu díky němu podařilo nabídnout jednu z nejkrásnějších titulových bitev, na jejímž konci bylo epické ukončení. BJP však šel do souboje s tím, že mu bude vládnout, což bude moct naplnit v blížící se odvetě.
UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Rosas vs Perrin

Pimblett vs Gordon

Mitchell vs Topuria

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson


17 komentářů na “White pro MMA Shorties velebí Procházku a prozrazuje, co čeká od odvety”

 1. Pingback: Z USA přichází smutná zpráva! Legendární "Rumble" dnes zemřel! | MMA Shorties

 2. Pingback: Dana White promluvil o Procházkovi: Je to úžasný bojovník. Miluju ho. Co čeká od odvety s Teixeirou? - Ruik

 3. Pingback: MMA svět smutně reaguje na náhlé úmrtí vždy usměvavého Rumbla Johnsona

 4. Pingback: RFA promotér Marhanský dále reaguje na FABRIQ domény, kde proběhla změna

 5. Pingback: Karlos Vémola byl na Slavících terčem posměchu! Následně přišla omluva

 6. Pingback: Mr. Comeback Milan Ďatelinka po poslední prohře ne/ukončil kariéru?

 7. Pingback: Chimaev pohotově posílá vzkaz Pereirovi a naléhá na UFC prezidenta Whitea

 8. Pingback: Israel Adesanya přiznal, díky čemu ho vlastně rival Pereira porazil | Shorties

 9. Pingback: Mawar Růžička posílá ostrou výzvu a vysvětluje, že nemá na růžích ustláno

 10. Pingback: UFC prezident Dana White reaguje na další tvrdou prohru Reyese | Shorties

 11. Pingback: Více víry? Adesanya vysvětluje, proč měl souboj s Pereirou pokračovat

 12. Pingback: Bitva Keita vs Sivák? OKTAGON šampion posílá zajímavou výzvu | Shorties

 13. Pingback: UFC aktualizovalo žebříčky! Pereira vystřelil a Reyes padá! Posunul se i BJP a Conor

 14. Pingback: S jakými problémy se potýkal Rumble a co měl společného s Black Pantherem?

 15. Pingback: Výplaty: UFC 281 – Adesanya vs Pereira! Kolik si odnesl nový šampion?

 16. Pingback: Dana White spoke about Prochazka: He's an amazing fighter. I love him. What does he expect from the rematch with Teixeira? - RuikSport.com

 17. Pingback: Dana White habló sobre Prochazka: Es un luchador increíble. Me encanta. ¿Qué espera de la revancha con Teixeira? - Ruik.es

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *