Wanliss reaguje na bolestivou prohru! Přítelkyně vysvětluje, proč mu došla výdrž

Wanliss

Součástí turnaje OKTAGON 58 byla i část druhého kola milionové pyramidy, takže jsme dostali souboje Duque vs Machaev a Wanliss vs Legierski s tím, že jako vítězové odcházeli Duque, který se postaral o velké překvapení, a Legierski, který Jediho udolal na body, čímž hodně fanouškům udělal radost. Ne však Jedimu a jeho přítelkyni, která vidí jasný důvod, proč došla fyzička.


Smutný David Kozma prolomil mlčení a nabídl reakci na tvrdé KO od Drákuly

„Jo, jsem po včerejšku opravdu zničený. Nebyl to můj nejlepší výkon vůbec… Špatné shazování mě stálo můj benzín. Bylo šílené, jak plochý jsem se tam cítil po pouhých 3 minutách. Poučím se z toho. Ano, bolí to a jsem zraněný, ale nejsem zlomený! Zase se dostanu do sedla! Můžu se stát šampionem, stanu se šampionem a musím se stát šampionem! Jedno je jisté, statečný hajzl zvítězí,“ reagoval Wanliss na bolestnou prohru, která pro něj znamená vypadnutí ze základní pyramidy. Stále má však šanci se vrátit jako lucky loser, což s ohledem na neoblíbenost bude mít hodně těžké.

„3 shazování za 12 týdnů a přípravy navazující na přípravy. Tělo bylo přetížené a nemělo čas se pořádně zotavit. Časté shazování a omezené možnosti těla se zpět zavodnit se jasně odrazily na výdrži. Taková nešťastná a frustrující situace. Nejsem na tebe však nic jiného než sakra hrdá! Návrat je vždycky větší než neúspěch. MILUJU TĚ. Taky všichni ti, co tě nenávidí, jsou tak naivní a nemají ani malinký přehled o tom, co obnáší vstoupit do klece. Projevte trochu soucitu a začněte žít,“ přidala se i Wanlissova přítelkyně Daniella, která prohru hodně přikládá vysokému zápasovému tempu.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *