Výzva z TOP 15? Buday reaguje na možného dalšího soupeře! Kdy chce znovu do akce?

Buday Lewiss UFC

Martin Buday zatím v UFC předvádí naprosto spanilou jízdu. Ne vždy se to obešlo bez kontroverze, ale na to se historie neptá. Hlavní je, že má Bady aktuálně na svém kontě 4 výhry v řadě, což je hned po Pavlovichovi nejvíce v divizi. V posledním zápase se mu navíc podařilo vytoužené ukončení, když Parisiana upáčil na konci prvního kola. Nabízí se už tedy možný soupeř z TOP 15, kde je to samé hodně nepříjemné jméno. Co na to slovenský borec?

Tak to byla rychlost! Mikulášek obrací o 180 a potvrzuje hlavní zápas večera

„Už v kleci jsem říkal, že pokud by se objevila možnost bojovat s někým z TOP 15, tak bych přijal. Stejně tak se však nebráním někomu mimo špičku. Jsem pořád hodně mladý bojovník, takže si uvědomuji, že musím nasbírat zkušenosti. Uvidíme, jak se to vyvine. Pokud by se nabídl soupeř z TOP 15, tak bych výzvu rozhodně přijal, ale pokud ne, klidně si to dám s někým níže postaveným,“ rozpovídal se Buday po souboji, že by před výzvou z TOP 15 neuhnul, ale že by se rozhodně nebránil dalšímu soupeři mimo špičku, aby nasbíral další cenné zkušenosti. Bady tedy na celou věc pohlíží hodně střízlivě a nikam nespěchá. 

„Buday vs Lewis,“ vtipkoval například Belal Muhammad, což by byl samozřejmě hodně zajímavý zápas, ale na soupeře takového kalibru má Martin přeci jen ještě čas.

„Rád bych tento rok bojoval ještě jednou. Je mi docela jedno, kde to bude, ale rád bych se ještě vrátil do boje,“ potvrdil Martin, že rozhodně nevyhlíží odpočinek, ale naopak by rád naskočil do další přípravy a posléze i do zápasu, ve kterém by měl šanci připsat si pátou UFC výhru v řadě.

Do konce roku je ještě spousta času a těžkých vah přeci jen není tolik, takže je klidně reálné, že by se někdy na listopad nebo prosinec našel nějaký soupeř.

 

Buday a jeho reakce na poslední dominantní výhru

„Tohle je ten nejlepší pocit,“ reagoval Martin Buday po zápase v rozhovoru s bývalým šampionem těžké váhy Danielem Cormierem. „Chtěl jsem doručit ukončení a to se mi také povedlo. Jsem za to moc rád.“

Cormier se hodně podivoval, že se Bady do soupeře hned od začátku tak pustil, protože jiny volí spíše klidnější a opatrnější tempo, „Tohle byl přesně plán. Chtěl jsem být agresivnější. Pracovali jsme na tom a byla to součást taktiky. Vyplatilo se.“

V postoji ještě Parisian vzdoroval, ale na zemi už neměl nejmenší šanci, „Kimura je moje oblíbená submise. Věděl jsem, že když jsem to chytil, tak že to i dokončím.“

Ze strany Badyho skutečně nádherný výkon, který jistě zavře pusu nejednomu kritikovi. Buday byl totiž celou svou kariéru podceňován, ale aktuálně už má na kontě 4 UFC výhry v řadě, takže je hodně blízko TOP 15, kde už se nabízí jen samá zajímavá jména. Gratulace!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *