Vysvětleno! Conor McGregor promluvil o utajovaném zranění

Conor McGregor

Vysvětleno! Conor McGregor promluvil o utajovaném zranění

Celá MMA komunita od nedělního rána vášnivě řešila, jak je možné, že si Conor McGregor na konci prvního kola tak ošklivě zlomil nohu. Teorií bylo hned několik, ale posléze se z jednoho ze záběrů podařilo zjistit, že se noha zlomila při běžném kopu na nohu. Ani to však neodpovědělo na otázku, jak je možné, že se zdravý borec tak ošklivě zraní. Odpověď nyní přinesl až sám Conor, který celou záhadu jednoduše objasnil.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/14/byvaly-sampion-kritizuje-conora-mcgregora/

“Do zápasu jsem šel se zraněním. Klidně se zeptejte Dany Whitea a hlavního UFC doktora Davidsona. Moc dobře to věděli. Trpěl jsem na únavové zlomeniny. Dokonce jsme se bavili o tom, že by se kvůli tomu mohl souboj úplně zrušit,” vysvětlil Conor McGregor ve svém posledním videu.

Conor má po operaci, ale i nadále zůstává v USA, aby byl blízko doktorům, kteří se o něj intenzivně starají. Conor, který na videu jede na vozíčku a evidentně má dobrou náladu, vysvětlil, že ho noha trápila delší dobu. Údajně velkou část kempu trénoval se zavázaným kotníkem a navíc velice často v rámci tréninku pracoval ze zad, protože věděl, že by se mohlo stát, že ho noha zklame, “Proto se mi dařilo trefovat ostré lokty a up kicky. Byl jsem na to zvyklý. Pro Dustina muselo být náročné snažit se trefit a přitom inkasovat.”

Ir zároveň vysvětlil, že se sice o operaci spekulovalo už před zápasem, ale že by podobný zákrok nikdy nepodstoupil, pokud by to nebylo nevyhnutelně nutné. Nakonec tedy na operaci musel, ale vše vypadá velice dobře. Conor  je navíc rád, že má v noze titanovou výztuhu, díky které si prý připadá jako Terminátor.

Jen tak zpět v boji Conora neuvidíme, ale vypadá to tak, že na konec rozhodně nemyslí. Naopak vyhlíží návrat do boje a další souboj s Dustinem, kde jsme zakopání válečné sekery hodně daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *