Vysoký potenciál! Clash of the Stars doručí souboj těžkých vah?

Clash of the Stars
Nedávno se odehrál turnaj Clash of the Stars 2, na kterém vystoupili Grznár, Datel, Benda, Roubíček, Sensey a další, a nyní už se chystá třetí o akce. O složení karty se zatím moc neví, ale očekává se, že bychom se měli dočkat souboje Grznár vs Bejr. Právě o Filipa se přitom původně hlásil legendární security Kotlár, ale toho musel Grznár odmítnout. To však neznamená, že o souboj na vysokém potenciálu přijdeme.
“Chci Jiřího!” hlásí po výhře nad Santosem rozjetý Jamahal Hill

Promotér Tomáš Le Sy totiž potvrdil, že se organizace s Kotlárem na zápasu domluvila. S kým se legendární borec utká? Vypadá to na Karlose Bendu, který se objevil už na druhém turnaji, kde se utkal s profesionálním bojovníkem Filipem Roubíčkem. Od duelu, který nabídl asi největší rozdíl zkušeností, se čekala jasná záležitost, ale Benda nakonec hodně zajímavě zabojoval a vlastně ani nebyl vůbec daleko od výhry. Navzdory prohře tak mohl být na svůj výkon hrdý, což ho evidentně povzbudilo do dalšího tréninku.

Je tedy hodně pravděpodobné, že brzy bude oficiálně potvrzen souboj těžkých vah Benda vs Kotlár, který slibuje zajímavou podívanou. Benda už totiž nyní zápasovou zkušenost má, zatímco Kotlár má zkušenosti z ulice a své security profese. 

Organizace Clash of the Stars navíc nedávno sdílela video i s kontroverzním politikem Volným, takže je jasné, že třetí akce zase, co do bizaru, určitě překoná tu druhou a my se jen můžeme těšit na to, jaké zápasy si pro nás vedení připraví.
Kotlár chtěl původně Grznára, ale ten musel odmítnout

“Tak, chci tady zareagovat na výzvu od pana Kotlára, protože mi to všichni jak dementi posíláte. Mě to nezajímá. Přátelé, za dva roky, nebo skoro za tři, mu bude 40. Já nemůžu a odmítám zápasit s kýmkoliv, kdo má úplně stejné IQ. To prostě nejde. Co se týče Romů, nebo jak já říkám cigánů, bez urážky, prostě se to tak říká, tak je to pořád dokola jako perpetuum mobile. Jednoho porazíš, další tě vyzve a pořád dokola. Tímto to ukončuji, nebudu zápasit s žádným cigánem, nejde to prostě, protože se to pořád otáčí proti mně. Kotlára odmítám. Jde o to, že on si vůbec nedokáže představit, jaké by to bylo v profi zápase a já mu nechci zkazit radost ze života. To prostě nejde. Toť moje vyjádření,” reagoval Filip Grznár na výzvu.


1 komentář na “Vysoký potenciál! Clash of the Stars doručí souboj těžkých vah?”

  1. Pingback: "Až porazím Kotlára, pak zbiju Volného i zadarmo," říká Karlos Benda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *