Vypjatá bitva národů! Nová OKTAGON Výzva začala hodně zostra

OKTAGON

Vedení organizace OKTAGON MMA v podstatě dlouhé roky mluvilo o možné zahraniční expanzi, ale i skrze pandemii a další komplikace jsme se jí dočkali až minulý rok. Čekání se však rozhodně vyplatilo, protože OKTAGON vstoupil na německý trh ve velkém stylu. Nejprve nabídl dvě skvělé akce ve Frankfurtu, kde pozornost lákal hlavně domácí Christian Eckerlin, a poté zamířil i do Mnichova, na který v červnu naváže Oberhausen. Tím však zahraniční expanze nekončí. Naopak nás čeká další velký krok, kterým je vstup na anglický trh, k čemuž se pojí i nová řada reality show OKTAGON Výzva.

Novotný přiznává, co je největší potíž s domácími borci! Čím ho vytáčel Macek?

„Máme za sebou jeden z nejnáročnějších dní, což je den před tím, než se začne točit, kdy je toho opravdu hodně. Člověk chce, aby to bylo opravdu velké, protože to nebude sledovat jen Česko, Slovensko, Německo a Anglie, ale zkrátka celý svět skrze DAZN. Chceme, aby to bylo super a aby i ti bojovníci měli wow efekt a snažili se.

Náročný den máme za sebou a myslím si, že většina věcí klapla. Někdy to bylo o třech krocích dopředu a dvou dozadu. Některá rozhodnutí jsme změnili, aby ten výsledek byl ještě lepší, i když to stojí peníze. Musím však říct že je to opravdu super.

Měli jsme setkání s bojovníky a už při té úvodní řeči do sebe borci skočili. Jeden z nich se totiž ptal, co budou pít, jestli je i alkohol  a tak a jeden z bojovníků mu odvětil, že jediné, co bude pít, je jeho krev. Takže se hned začali pošťuchovat a šli do sebe. Chyba, měli jsme mít kameru, ale vypadá to na dobrou sérii,“ prozradil Pavol Neruda, že bylo hodně rušno už před začátkem natáčení.

Dnes se už pak vše spustilo, takže následující týdny bude probíhat natáčení, jehož výsledek uvidíme na podzim před velkou akcí v Manchesteru.

   

Výzva a poté také první turnaj

OKTAGON MMA, která vyprodává největší arény v Nemecku, Česku i na Slovensku, poprvé připluje na největší ostrov Evropy. Ve Velké Británii představí strhující adrenalinovou show – OKTAGON 48, turnaj, který 4. 11. otřese AO Arenou v Manchesteru.

Taková událost si zaslouží ty největší MMA hvězdy včetně souboje dvou známých anglických osobností, které by v kleci nikdo nečekal a které nyní prochází náročnými tréninky. Jeden z nejslavnějších britských komiků Paul Smith si to rozdá s hvězdou britských reality show Jakem Quickendenem.

Do klece vletí britská hvězda a šampion dvou MMA organizací s doslova filmovým životním příběhem Shem Rock. Tento supertalent má všech 8️ výher před limitem, 7 v 1. kole a nejrychlejší za 6 vteřin!

Rozpoutá se také finálová bitva dvou nejtalentovanějších mladých bojovníků z unikátní MMA reality TV show – OKTAGON CHALLENGE England vs. Ireland.

A chybět nebudou další známí MMA bojovníci z Velké Británie, ani největší hvězdy organizace OKTAGON MMA. To vše za doprovodu úžasné audiovizuální show, která umocní celý zážitek z turnaje,“ láká totiž OKTAGON na svůj první anglický turnaj, který proběhne na začátku listopadu v Manchesteru.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *