Výhra nad Jokerem a teď RCC titul! Ragozin se nedostal do zápasu a jasně prohrál

RCC

Dlouho očekávaný zápas mezi ruskými bojovníky Magomedem Ismailovem a Alexandrem Shlemenkem je za námi! Velkolepý turnaj RCC v ruském Jekatěrinburgu nabídlo hned několik zajímavých zápasů. Na galavečeru se představili také Mikhail Ragozin, Ivan Shtyrkov, Alexey Kunchenko nebo Timur Nagibin.

Tak už víme, kdo a proč OKTAGONu odmítl milionový Tipsport Game Changer

Zápas mezi Alexandrem Shlemenkem a Magomedem Ismailovem lze nazvat jednou z nejvýznamnějších událostí roku v ruském MMA. V prosinci 2021 bylo oznámeno, že se utkání bude konat v létě, ale v dubnu bylo odloženo na neurčito kvůli zranění kolena Magomeda Ismailova. Nakonec se zápas uskutečnil 3.12. a my jsme dostali atraktivní podívanou. 

Ismailov začal duel aktivně, tlačil na Shlemenka, Alexander mu několikrát odpověděl svým klasickým spinning backfistem. V prvním kole jsme viděli atraktivní podívanou a navrch měl Ismailov. Ve druhém pak Magomed přidal svůj kvalitní wrestling, ale Shlemenka nemohl zlomit. Poté tempo naopak lehce opadlo, ale od startu pátého kola chytli oba zápasníci druhý dech. Viděli jsme plno přestřelek, ale také jsme byli svědky málo vídané situace, kdy Shlemenkovi asi desetkrát vypadl chránič zubů, za což mu byl strhnut bod. To na utkaní zřejmě nic nezměnilo a Ismailov se radoval z pásu šampiona střední váhy organizace RCC.  

Zřejmě jedna z nejtěžších výzev v profesionální kariéře, čekala na Mikhaila Ragozina, který se utkal se Sharaputdinem Magomedovem (16-0). Ragozim se proti „Sharovi“ nedokázal dostat do zápasu. Problémy mu dělaly hlavně kopy od soupeře. Magomedov se nijak nezaměřoval na údery a v souboji používal nejrůznější kopy, na které Ragozin nenašel odpověď. „Shara Bullet“ nakonec zvítězil na body u všech rozhodčích 30-26! Naopak vítězství si na turnaji RCC 13 připsal Artur Karavaev, které jste mohli vidět i v organizaci OKTAGON. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *