Vracející se Rakić vysvětluje, proč si myslí, že Procházka s Hillem prohraje

Rakić Procházka Hill

Sociálními sítěmi se nedávno prohnala informace, že bychom se na srpnovém turnaji UFC 292 v Bostonu mohli dočkat titulového souboje Jamahal Hill vs Jiří Procházka. To však BJP nejen ve stém díle podcastu Breakdown popřel. Bude totiž potřebovat o něco více času, takže to spíš vypadá na září nebo říjen. Světem bojových sportů však tato informace i přesto dál koluje a nyní se k ní vyjádřil i Aleksandar Rakić, který po Procházkovi jednu dobu hodně šel, protože toužil pro vzájemném souboji.

No konečně! Francis Ngannou přeci jen našel nový MMA domov

„Také jsem viděl, že Hill a Procházka by mohli bojovat na akci UFC 292. Myslím, že Hill vyhraje, protože Jiří se vrací příliš rychle. Měl vážné zranění ramene a to chce rozhodně čas. Já sám jsem čekal opravdu hodně dlouho, než se moje koleno plně zotaví. Zranění kolena nebo ramene je v podstatě téměř stejné. Myslím, že jde příliš rychle do velké přípravy a to ho bude stát vítězství. Stylově, pokud se Jiří dostane na 100 %, může Hilla porazit, ale je otázkou, jak bude Jiří vlastně připravený.

Kdo je na trůnu, je však nepodstatné. Je v podstatě jen otázkou času, kdy budu držet pás ve svých rukou. Nevadí mi, pokud mi nevěříte. O to více budete překvapení, až mě uvidíme s opaskem v ruce,“ nabídl Rakić názor na duel Hill vs Procházka.

Aleksandar tedy s ohledem na okolnosti favorizuje Hilla, ale je si vědom toho, že pokud Procházka dostane dost času na rehabilitaci a přípravu, tak uspěje a znovu se stane šampionem.

Právě s návratem Procházky a Rakiće a s příchodem Pereiry by se mohla divize trochu rozhýbat, protože je nyní kritizovaná jako jedna z nejslabších divizí, s čímž však zrovna šampion Hill nesouhlasí.
    

„Myslím, že celá divize teď zažívá hodně vzrušující období,“ řekl Hill pro MMA Junkie. „Slyšel jsem spoustu lidí říkat něco jako: ‚Divize je slabá‘. To je ta největší sračka, jakou jsem kdy slyšel. Lidé argumentují tím, že v podstatě kdokoliv může porazit kohokoliv, kvůli čemuž je divize v konečném důsledku slabá. Když se nad tím opravdu zamyslíme, tak je to ta největší blbost, jakou jste kdy slyšeli.

To, že titul často mění majitele, prostě jen jasně vypovídá o úrovni  a velikosti bojovníků. Nejde o slabinu divize, ale její přednost. Každý může porazit kohokoliv, protože jsme tu všichni na hodně vysoké úrovni. Neznamená to, že je divize horší než ostatní. Navíc je díky tomu atraktivnější, než když divizi vládne jeden borec dlouhé roky.“

Asi záleží na úhlu pohledu, ale je objektivním faktem, že se polo-těžká váha v poslední době hodně rozhýbala, což je koneckonců dobře, protože díky tomu dostáváme skvělé a hodně atraktivní zápasy.


2 komentáře na “Vracející se Rakić vysvětluje, proč si myslí, že Procházka s Hillem prohraje”

  1. Pingback: Veronika Zajícová reaguje na svou první profesionální prohru | MMA Shorties

  2. Pingback: Karlos Vémola upřímně odhaluje, jak je na tom jeho zdraví a váha | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *