Vracející se Lucia Szabová si bohužel zatím další výhru nepřipsala

Szabová

Když se před časem mluvilo o tom, jaké domácí talenty by mohly prorazit až do ligy mistrů, tak se zdaleka nejvíce zmiňovala jména jako Peňáz, Bledá, Tichota nebo Szabová. Ze zmíněné čtyřky se nakonec do UFC dostala „jen“ Bledá s tím, že Peňáz k tomu byl hodně blízko, ale bohužel prohrál. O místo mezi elitou by jistě bojovala i Szabová, kterou však nakonec život vyslal trochu jiným směrem. Stala se totiž matkou, takže její kariérní cíle musely jít na chvíli stranou, protože jasnou prioritou byl syn. Nyní se však talentovaná bojovnice začíná vracet zpět do boje, ale na výhru zatím stále čeká.

OKTAGON šampion Losene Keita zachránil nohu, ale výhru získat nedokázal

„Lucia Szabová si dnes odskočila z mateřské dovolené a bouchla si finále -70 Kg K1 WAKO na Slovak Open. Lucka nakonec prohrála na body i kvůli zbytečnému napomínání, ale tato pravidla jí nikdy neseděla. Bereme to jako přípravu na její návrat do MMA,“ informoval před časem IG profil Hanuman Gym Bratislava, že už se Lucia pomalu začíná vracet zpět na bojovou scénu.

V pátek pak Lucia na akci MTO Fight Night bojovala znovu, ale výhru bohužel nezískala. „Včera výhra 2:1 na body. Stejně tak to mohlo jít na stranu soupeřky. Pro mě bylo největší vítězství se do ringu postavit a čelit Lucii Szabové, který předvedla neskutečný výkon, vzhledem k okolnostem. Nechala jsem v zápase úplně všechno a určitě mám na čem zapracovat. Jedeme dál a dekuji všem za podporu,“ reagovala Míša Hlaváčiková aka Pocahontas, která dokázala Szabovou porazit.

Lucia tak zatím na další výhru stále čeká, ale nejdůležitější je, že se pomalu začíná vracet zpět do tréninkového a hlavně zápasového tempa. Obzvlášť v MMA má totiž skvěle rozjetou kariéru, na kterou může navázat a kterou ještě stále může hodně zajímavě rozvíjet. Aktuálně to má 6-0 s tím, že naposledy v polovině roku 2021 porazila Holm na body.

 

Szabová v minulosti „srovnala“ porod a zápas

„Porod nebyl náročný, ale poslední hodinu jsem měla velké bolesti. Zápas se s tím nedá srovnat, protože v zápase máte adrenalin, ale tady cítíte všechno. Prvních pár dní jsem si říkala, že další dítě nechci kvůli porodu. Překonala jsem to docela rychle a teď mám pocit, že bych si tím prošla i zítra… Teď mám na starosti malého a upřímně mi to úplně vyhovuje. Myslím, že zhruba za tři týdny půjdu na trénink, ale nebudu návrat tolik hrotit. První dva nebo tři týdny jsem měla pocit, že mi nic nechybí, nezajímalo mě nic jiného než malý, což je asi normální, když máte dítě. Teď mi to začíná trochu chybět.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *