Vracející se Dominick Reyes má radu pro svého rivala Jona Jonese

Domincik Reyes Jon Jones

V souvislosti s prosincovým turnajem UFC 282, kterému nakonec vévodí titulová odveta Procházka vs Teixeria 2, se hodně spekulovalo o možném návratu bývalého šampiona polo-těžké váhy Jona Jonese, kterého jsme naposledy viděli v boji s Dominickem Reyesem, který mu hodně zatopil, ale nakonec z toho byla pro Devastátora první prohra kariéry. Na tu pak navázala další s Blachowiczem a poté i se zmíněným Procházkou, což si vyžádalo delší pauzu. Nyní je však Reyes zpátky a před dalším zápasem posílá svému rivalovi jasnou radu.

Promotér Novotný otevřeně vysvětluje, proč se Kincl do Vémoly více nepustil

„Je to už tak dlouho a dávno, co naposledy bojoval, co jsme bojovali spolu,“ řekl Reyes v rozhovoru s Jamesem Lynchem. „Všechny ty řeči o tom, jak chce za odvetu se mnou pořádné peníze, jinak z divize odejde, což také nakonec udělal, beru jako jeden velký vtip. Pak se navíc nechal znovu zatknout a to hned několikrát. Kámo, rozhodni se už prostě. Ale však já vlastně nevím, jak na tom je, protože ani nevím, s kým trénuje. Nevím, co se děje. Upřímně řečeno, je mi to jedno. Ale mám pro něj radu. Ať prostě končí a vykašle se na to a nebo ať už jde do boje. Prostě se rozhodni! Bojuj a nebo skonči. To chceš opravdu být ten týpek, co zpovzdálí jen mele? Neunavuje tě to už?“

Reyes má prohru s Jonesem evidentně stále v sobě a není se také čemu divit. Byl totiž velice blízko tomu, aby Jonese porazil a stal se tak šampionem. Místo toho však těsně prohrál a poté narazil na Blachowicze a Procházku, což pro něj nedopadlo dobře.
  

Stále je to však elitní bojovník. I kvůli tomu byl Reyes dost nespokojený, že v rámci turnaje UFC 281 figuruje jen na Prelims kartě, ale s ohledem na dlouhou pauzu se přístup vedení dá pochopit.

V návrat Jonese nevěří ani Blachowicz

„Nevěřím, že se Jon Jones ještě vrátí k zápasení,“ rozpovídal se Blachowicz v nedávném rozhovoru s novinářem Jamesem Lynchem.

„Myslím, že se tak moc bojí prohry, že udělá všechno pro to, aby se nevrátil a nemusel jí riskovat. Byly doby, kdy naší divizi dominoval. Po čase se však rozdíly začaly hodně stírat a ostatní bojovníci ho začali dohánět. Příkladem je například Santos. I s Dominickem Reyesem to byl velmi těsný zápas, ve kterém mnozí neviděli Jona vyhrát. S každým, kdo s ním chtěl zápasit, to byl těsný zápas. Stále těsnější a těsnější. Myslím, že začal cítit, že už není tak dobrý, že takříkajíc dospíváme, doháníme jeho úroveň.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *