Volkan Oezdemir reaguje na prohru a stále mluví o titulu šampiona

Volkan Oezdemir

V prvním kole souboje Oezdemir vs Krylov, který se odehrál na turnaji UFC 280, to vypadalo, že se od Volkana dočkáme dalšího rychlého KO, kterými proslul v minulosti a díky kterým se dokonce velice rychle propracoval k titulové šanci s Cormierem, kterou však nakonec neproměnil. Bohužel se tak nestalo. Krylov totiž prvotní nápor ustál, srdnatě vzdoroval a poté přebral otěže zápasu a došel si pro výhru na body. Volkan však evidentně nevěší hlavu a naopak vyhlíží další trénink a v budoucnu i titulovou šanci.

Filip Grznár reaguje na všechny vyzyvatele a posílá jim odpověď

Byla to celé hodně bláznivá událost! Nedostal jsem však takový konec, jaký jsem po těch ohňostrojích v prvním kole čekal! Jsem však tomuto sportu stále oddaný a udělám všechno, co bude potřeba, abych ten pásek prostě urval. Vrátím se, abych se zlepšil a napravil všechny chyby, které jsem udělal. Vyléčím se zesílím, abych mohl udělat další krok. Jsem hrdý na to, že jsem součástí rodiny Allstars Gym. Miluju tu energii a mentalitu, kterou máme! Děkuji všem fanouškům za úžasnou podporu. Speciální poděkování patří mým trenérům mému sparingpartnerovi a manažerovi. Vzdát se není řešení, řešením je pracovat tvrději,“ reagoval Volkan Oezdemir na prohru.

Volkan je samozřejmě kvalitní zápasník, ale bohužel má tu smůlu, že ho hodně omezuje to, kde může zápasit. V minulosti byl totiž hodně aktivní, ale právě před zmíněným titulovým duelem měl konflikt v baru, který nakonec skončil tak, že Oezdemir do USA nemůže. Zápasí tedy jen na akcích mimo USA, kterých je sice čím dál více, ale přeci jen je to omezení, které jeho kariéru výrazně brzdí.

Hlavní však je, že nevěší hlavu a místo toho vyhlíží další trénink a posun, takže se snad relativně brzy můžeme těšit na další zápas.

Volkan se těší na odvetu Procházka ve Teixeira 

„Jsem šťastný, protože to byl zatraceně zábavný zápas,“ řekl Oezdemir před turnajem UFC 280. „Bude hezké vidět je bojovat znovu a možná to bude mít i jiný výsledek, takže je to vlastně hodně zajímavé.“ 

„Neviděl jsem moc videí s Gloverem a nevím v jaké je nyní formě,“ řekl Oezdemir. „Potřebuji vidět Glovera, protože čím jste starší, tak se to na vašem těle prostě podepíše. Teď mu je 42 nebo 43 let, něco takového. Takže určitě musím vidět, jak dobře na tom je. Ale favorizoval bych ho. Odveta je tu z nějakého důvodu. Myslím, že Magomed Ankalaev si to asi zaslouží víc, protože má dlouhou sérii vítězství. Ale rozhodně jsou v boji o titul lidé, kteří si to zaslouží.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *