Vojto Barborík udělal další velký krok k cestě do světa

Vojto Barborík

Vojto Barborík udělal další velký krok k cestě do světa

Domácí MMA scéna má aktuálně celou řadu nadějí, které mají potenciál v budoucnu dokázat velké věci. Příkladem může být Gabal, Tichota, Bledá, Szabová, ale také Vojto Barborík. Ten má aktuálně na svém kontě 14 zápasů s tím, že jen jednou poznal přemožitele. Tím byl jeho nynější kolega Tomáš Deák. Vojto navíc nyní udělal velký krok k tomu, aby se v relativně blízké době podíval i do světa, kde čekají další velké výzvy.

Conor McGregor se vysmívá všem kritikům a haterům

Vojto totiž nově podepsal smlouvu s manažerskou stájí Ruby Sport & Entertainment, do které už patří i Lajoš Klein a nebo Martin Buday. Právě i díky této spolupráci má Klein možnost se prosazovat v UFC a Buday naději, že v rámci Dana White´s Tuesday Night Contender Series získá UFC smlouvu a stane se tak druhým Slovákem v UFC. Vše je samozřejmě nutné podpořit i skvělými výkony, což se zatím zmíněným borcům daří.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ruby Sports & Entertainment (@rubyse)

Nyní by se rád prosadil i Vojto Barborík, který v posledním zápase úspěšně debutoval v rámci polské organizace KSW, kde dokonce dostal ocenění za submisi turnaje. Vypadá to však, že jeho další zápas proběhne v rámci OKTAGONu. Navíc nejspíš nepůjde jen tak o ledajaký zápas. “Před pár dny mi Martin Buday na tréninku říkal, že by mi slušel nějaký opasek. A já si myslím, že je ten správný čas,” nechal se Vojto Barborík slyšet na svém IG profilu, k čemuž přiložil fotku se šampionem těžké váhy Budayem a šampionským opaskem organizace OKTAGON MMA.

Podle našich informací má Vojto aktuálně jasný plán. Talentovaný borec by se chtěl stát šampionem organizace OKTAGON MMA, k čemuž zřejmě dostane možnost v září v souboji s Ivanem Buchingerem, a následně by se chtěl do jednoho roku stát i šampionem KSW. Poté by se rád podíval do světa, v čemž mu může pomoci právě stáj RUBY, která dohlíží na kariéry více než 100 bojovníků a bojovnic s tím, že hned 40 jmen má v UFC.

Úvodní foto via Striking Pictures

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *