Vojto Barborík má před sebou titulovou bitvu?

Vojto Barborík

Vojto Barborík má před sebou titulovou bitvu?

Domácí MMA scéna má aktuálně celou řadu nadějí, které mají potenciál v budoucnu dokázat velké věci. Příkladem může být Gabal, Tichota, Bledá, Szabová, ale také Vojto Barborík. Ten má aktuálně na svém kontě 14 zápasů s tím, že jen jednou poznal přemožitele. Tím byl jeho nynější kolega Tomáš Deák. Nyní to navíc vypadá tak, že má Vojto před sebou další velký krok. Co se chystá?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/14/conor-mcgregor-dostal-dlouhou-zdravotni-stopku-2/

“Před pár dny mi Martin Buday na tréninku říkal, že by mi slušel nějaký opasek. A já si myslím, že je ten správný čas,” nechal se Vojto Barborík slyšet na svém IG profilu, k čemuž přiložil fotku se šampionem těžké váhy Budayem a šampionským opaskem organizace OKTAGON MMA.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojto Barborík (@vbarborik)

Co si z toho vzít? O tom samozřejmě zatím můžeme jen spekulovat, ale vypadá to tak, že má před sebou Vojto titulovou bitvu. S kým a kde zabojuje? Nabízí se dvě základní možnosti.

Vojto se totiž v dubnu poprvé představil v polské organizaci KSW, kde ve druhém kole via RNC ukončil Klaczeka, což bylo nakonec vyhlášeno jako submise večera. Už při vstupu do polské organizace se mluvilo o tom, že by se Vojto mohl velice rychle propracovat k titulové šanci. Je tak možné, že se tak nyní stane.

Mnohem pravděpodobnější však je, že Barborík zabojuje o titul šampiona organizace OKTAGON MMA. Už před časem se totiž spekulovalo o možném souboji Buchinger vs Barborík, který by teď mohl získat reálné obrysy. Ivan je totiž potvrzený na slovenský turnaj OKTAGON 27, kde by měl zabojovat o druhý opasek a případně se tak stát prvním dvojnásobným šampionem organizace OKTAGON MMA. Lehkou váhu už ovládl, takže nyní by se mohl přesunout do “Vojtovy” pérové váhy.

Dočkáme se v září souboje Buchinger vs Barborík a nebo půjde o KSW titul? To se snad velice brzy dozvíme. Možná už příští týden na tiskové konferenci OKTAGON TIME, kde bude vedení oznamovat plány a duely na zbytek roku.

Úvodní foto via Striking Pictures

1 komentář na “Vojto Barborík má před sebou titulovou bitvu?”

  1. Pingback: UFC Makhachev vs Moises: Analýza, Tipy a Sázky | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *