Vojtěch Garba už zná svého soupeře pro KSW turnaj v Třinci

Vojta Garba

Poprvé navštívila organizace KSW Českou republiku letos 25. února. Galavečer KSW 79 se konal v Liberci v Home Credit Areně. Již v říjnu však zavítá organizace KSW do České republiky podruhé. Galavečer KSW 87 se uskuteční v třinecké Werk Areně, která má oficiální kapacitu 5 400 diváků. Organizace KSW nechce turnaj podcenit, jako se jí to stalo v Liberci a turnaj se jí zatím daří zaplnit českými jmény. 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

Organizace KSW během srpna ohlásila, že její řady rozšíří český zápasník Vojtěch „Silesian Knight“ Garba (8-4). Ten se naposledy představil v květnu na turnaji RFA 10 v Havířově, kde na konci prvního kola ukončil Zsolta Ballu na TKO. Celkově se pod hlavičkou RFA představil třikrát a připsal si bilanci 2-1, když porazil bývalého šampiona KSW Gorana Reljiče a na body podlehl bývalému zápasníkovi PFL Bruci Soutovi.   

Nyní tedy Garbu čeká nová výzva v podobě organizace KSW, kde bude nastupovat v polotěžké váze. Dnes organizace informovala, že si Garba odbude svoji premiéru na galavečeru v Třinci, který se koná už 14.10.. Garba se utká s dalším nováčkem v KSW, který zatím v profesionálním MMA nepoznal hořkost porážky. 

Vojta Garba se střetne s neporaženým Polákem Michałem Dreczkowskim (3-0). Ten naskočil do profesionálního MMA teprve v polovině minulého roku, ale ještě předtím si prošel amatérským MMA. V profi nasbíral zatím tři vítězství před limitem. Naposledy se představil v bulharské organizaci Real Pain Challenge, kde po vítězství nad Hristem Bonchevem získal titul polotěžké váhy. Garba však bude v tomto souboji zkušenějším zápasníkem a doufejme, že zástupce Jayman MMA Fighting Systems z.s. zažije vítěznou premiéru v organizaci KSW.   

Na galavečeru KSW 87 v Třinci se představí také Filip Macek, který se utká s Oleksiiem Polishchukem, Leo Brichta se střetne Romanem Szymanskim a hlavní zápas obstarají těžké váhy Michal Martínek a bývalý zápasník UFC Darko Stošič. 

KSW 87 – Prozatímní Fight card:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić 265 lbs

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański 155 lbs

Filip Macek  vs.  O. Polischuck 135 lbs

Ivan Erslan  vs.  Rafał Haratyk 205 lbs

Vojta Garba vs Michał Dreczkowski 205lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *