Vlk Chimaev reaguje na bolestivou a vydřenou výhru

Khamzat Chimaev




 

Hlavními zápasy turnaje UFC 273 sice byly titulové bitvy Volkanovski vs Korean Zombie a Sterling vs Yan 2, ale nejvíce pozornosti k sobě přeci jen přitahoval souboj Burns vs Chimaev. “Ukončím ho do minuty. To vám slibuji,” prohlašoval Chimaev před turnajem, což se také snažil doručit. Velice brzy však poznal, že ho nečeká vůbec snadný zápas. Naopak musel projít tři náročná kola, po jejich konci se radoval z vítězství na body, které však bylo hodně vydřené. Burns totiž ukázal, že je opravdu hodně komplexní a hlavně v postoji hrozil tvrdými bombami, kterými Vlka dostal nejednou do problémů.




Vašek Mikulášek a jeho přítelkyně reagují na prohru

“Ty kráso, ten týpek se sakra tvrdý. Nevěděl jsem, že je až takhle tvrdý. Přišel do souboje s brazilským srdcem. Brazilce dobře znám, protože mám mezi nimi kamarády. Jeden Brazilec, který je se mnou od začátku, mi právě pomáhal se na zápas připravit. Moc Gilbertovi děkuji za zápas. Mám tě moc rád a respektuji tě. Musel jsem se dneska na výplatu pořádně nadřít,” reagoval Khamzat Chimaev hned po souboji, který byl evidentně mnohem náročnější, než čekal.

“Věděl jsem, že je silný, ale nečekal jsem, že vydrží celá tři kola. Byl opravdu dobře připravený. Já jsem však taky makal. Nikdy nemám pauzu. Burns je však skvělý,” pokračoval Chimaev, který sice ukázal, že je jen člověk, který nejspíš nebude ničit jednoho soupeře za druhým, ale i přesto dokázal, že má na to se měřit s absolutní elitou. “Jsem moc spokojený. Přesně na tohle jsem čekal tak dlouho. Měl jsem 10 zápasů a 10 ukončení. Teď jsem si však dal tři kola, krvácel jsem a taky jsem se unavil. Cítím trochu bolest a to se mi líbí.”




 

Vlk do souboje s dvojkou divize vstupoval jako 11., takže se dá očekávat, že se během úterý posune do TOP 5, kde se nabízí jen samé skvělé zápasy. Sám Dana White už s předstihem mluvil o možném duelu s Colbym Covingtonem, tak uvidíme, zda se jej podaří domluvit. Šlo by totiž o opravdu skvělý souboj, který by nabídl atraktivní podívanou.






 

2 komentáře na “Vlk Chimaev reaguje na bolestivou a vydřenou výhru”

  1. Pingback: Zápasníci reagují na těsnou bitvu Burnse s Chimaevem | MMA Shorties

  2. Pingback: Těsný duel?! Jak to vlastně viděla MMA elita! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *