Vládce sociálních sítí Zuckerberg získal medaile v BJJ, ale neobešlo se to bez kontroverze

Zuckerberg

Nedávno se hodně řešilo, že UFC kvůli vládci sociálních sítí Marku Zuckerbergovi uzavřelo jednu z akcí pro veřejnost tak, aby si jí mohl Mark společně se svou manželkou a týmem užít v soukromí. Tehdy to v MMA komunitě vyvolalo poměrně velké pozdvižení, ale obecně se mluvilo o tom, že je dobré mít podobnou osobnost na své straně. Navíc se ukazuje, že se Mark o bojové sporty opravdu zajímá. Sám například soutěží v BJJ, kde nedáno získal několik medailí. Neobešlo se to však bez kontroverze.

Apollo Silva našel hodně zajímavý způsob, jak si přivydělat?

Na níže přiloženém videu totiž můžete vidět, jak Zuckerber jeden ze soubojů prohrál, což se mu vůbec nelíbilo, takže zatlačil na rozhodčího a souboj byl nakonec vyhodnocen jako remíza. I přesto je však jasné, že má vládce sociálních sítí k bojovým sportům hodně blízko, což je dobře hlavně pro UFC, se kterým může spolupracovat.

 

V minulosti už se například v meta prostoru utkali Khabib Nurmagomev a Max Holloway, tedy borci, kteří by se normálně v kleci nejspíš nepotkali. Meta navíc podobné projekty hodlá dáje rozvíjet.

  

„Jsme nadšeni, že můžeme předplatitelům služby Fight Pass a fanouškům MMA po celém světě nabídnout bezprecedentní úroveň zapojení díky živému přenosu MMA ve virtuální realitě,“ uvedl v nedávném prohlášení viceprezident společnosti Fight Pass Crowley Sullivan. „Díky tomu, že společnost Meta poskytuje platformu VR a YBVR propůjčuje své produkční zkušenosti, jsme si jisti, že to bude pro fanoušky zápasů skvělý zážitek.“

Postupem času si tak možná budeme moct UFC akce vychutnat z pohodlí domova v úplně jiném rozměru. Bude jen stačit, že si nasadíme přístroj na virtuální realitu a rázem budeme přímo na místě. Atmosféře přímo v hale se samozřejmě nic nevyrovná, ale na druhou stranu si tak budeme moct velké akce užít z první řady, což je místo, kam se dostane jen málokdo.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *