„Vím, že to není dobré. Jsem si toho plně vědom,“ přiznává uvaděč Ondřej Novotný

Ondřej Novotný

Organizace OKTAGON MMA prošla skrze realizovanou expanzi do Německa a plánovanou expanzi do Velké Británie velkou změnou, kterou fanoušci jistě zaznamenali. Velká část výstupů už je totiž v anglickém jazyce, aby OKTAGON mohl oslovit co možná nejširší publikum. Nejvíce je to viditelné například na promo videích, oficiálním vážení, které už nově uvádí skvělý Bryan Lacey, a nebo přímo při vyhlašování v OKTAGONu, které Ondřej Novotný realizuje rovněž v anglickém jazyce. Právě v souvislosti s touto disciplínou má spolumajitel organizace na rok 2023 velký plán a vlastně i jasnou motivaci.

Procházkův trenér Karaivanov má hodně zajímavou výzvu pro OKTAGON

„Vím, že to není dobré. Jsem si toho plně vědom. Mám tady seznam svých úkolů pro rok 2023, kdy do turnaje v Anglii, pakliže ho chci moderovat, což, jak znovu říkám, pro mě… Lhal bych, kdybych řekl, že to není moje srdeční záležitost. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to nebaví, že to nedělám rád, že to můžu všechno takhle prožívat na takové úrovni v takové branži asi jako jediný, kdo to všechno takhle má. Lhal bych, že to není něco, co mě extrémně naplňuje. Zároveň však vevnitř už nemám to šílené ego, které by mě pohánělo za každou cenu, a mám ten turnaj, OKTAGON a tu naší organizaci tak rád, že jsem kdykoliv ochoten tam někoho pustit, když si vnitřně řekneme, že to takhle bude lepší.

Mám tedy napsaný cíl, že s tou angličtinou musím konečně pohnout. Je to pro mě velká motivace zlepšit to, aby, když bychom v té Anglii měli dělat turnaj, tak aby to bylo na hodně lepší úrovni. Jsem však rád, že si třeba někdo všimnul půl procenta zlepšení,“ přiznal Ondřej Novotný ve svém vysílání, že si je vědom mezer v angličtině, na které však stále pracuje a právě v souvislosti s OKTAGON turnajem ve Velké Británii i hodně pracovat bude.

 

Oficiálně zatím datum dalšího zahraničního turnaje nebylo potvrzeno, ale s ohledem na oznámenou reality show Stage to the Cage, se počítá zhruba s říjnem nebo listopadem, takže má promotér ještě obrovské množství času.

Případně se samozřejmě nabízí, že by se role uvaděče mohl chopit Bryan Lacey, který má s komentováním a obecně s vystupováním před lidmi bohaté zkušenosti.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *