Vila, který počítal se soubojem s Keitou, dává nahlédnout do OKTAGON zákulisí

Vila

V návaznosti na šampiona lehké váhy Keitu se v poslední době hodně řešilo, kdo bude jeho další soupeř. V lehké váze se totiž jako jasný vyzyvatel vyprofiloval Paradeiser, kterého však Losene odmítá s tím, že se chce nejprve vrátit do pérové váhy, odkud odešel Sanikidze, ale kde se nabízel Buchinger. Nakonec je však všechno jinak a i když prý Keita kývl na jiného soupeře, tak nakonec dostal Samsonidseho.


 

„Nemám na to dost času,“ přiznává Vémola, že mega souboj nakonec neuvidíme

„Dostávám spoustu otázek, proč nebojuji s Keitou o titul? Není to na mně (a zřejmě ani na něm), ale na těch, kteří rozhodují, takže se zeptejte OKTAGONu. Přijel jsem do USA na zápasový kemp, ne pro zábavu. Bylo mi řečeno, že jsem další v pořadí na titulový zápas, ale vypadá to, že už delší dobu trčím na střídačce. Proč? Možná nejsem dostatečně zajímavý, možná fanoušky nezajímám, nebo možná můj styl není pro šampiona ten nejlepší?

Ať už je důvod jakýkoli, když sleduji divizi a žebříček, tak jasně vidím , že jsem si svou šanci zasloužil. Keita i já jsme byli pro, takže je na vás, co si o tom budete myslet. Každopádně tvrdě trénuji, takže si to v pérové váze dám s kýmkoliv. Vítězství se nedá upřít,“ dal Vila nahlédnout do zákulisí.
     

Ahmed tedy tvrdí, že mu bylo řečeno, že je další na řadě, čemuž přizpůsobil i přípravu. Se soubojem údajně souhlasil i Keita, ale ten nakonec jako soupeře dostane Samsonidseho, který má v OKTAGONu na kontě 2 výhry. Uvidíme tedy, jak tento krok okomentuje vedení.

Je však jasné, že s ohledem na styl a fanouškovskou základnu je pro OKTAGON Samsonidse lepší volba. Niko má navíc za sebou i hodně zajímavý příběh o zlomené noze, na kterém se dá rovněž stavět. Vila je šikovný, ale bohužel kolem sebe neumí udělat větší haló, což se mu nyní možná vymstilo, protože dobře víme, že v moderním MMA už nestačí jen dobré výkony a když, tak je pak cesta za titulem mnohem delší a klikatější. Pavol Langer je však příkladem, že i tímto způsobem se lze dostat až na vrchol.
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Askham vs Doussis

Quickenden vs Smith

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Gelezi vs McDonald

Yousaf vs Deh

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Polívka
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs Fry

Kalašnik vs Stolze

Dyrschka vs ?
      

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *