Viktor Pešta se bohužel loučí s PFL sezónou

Viktor Pešta

Viktor Pešta asi na svou štaci v organizaci PFL nebude vzpomínat zrovna v dobrém. V prvním zápase ho totiž tvrdě ukončil bývalý UFC zápasník Omari Akhmedov a to samé se bohužel v dalším zápase povedlo i dalšímu UFC veteránovi Robu Wilkinsonovi. Nyní Viktor vydal prohlášení ohledně svého konce v sezóně PFL.

Grznár reaguje na tvrdou prohru! Jak to bude s duelem na Clash of the Stars?

Viktor Pešta bohužel nezvládl ani druhý souboj v organizaci PFL, kde podlehl Robu Wilkinsonovi. Viktor sice zvládl Wilkinsona na krátko dostat na zem, ale bývalý UFC zápasník dokázal skvěle vstávat a držet souboj v postoji, kde byl bohužel Pešta znovu dost pomalý. Těžko říct, čím je to způsobeno, ale ani v jednom PFL souboji se Viktor vlastně nedostal do zápasu. Je možné, že PFL styl, kde jde o to soupeře co nejdříve ukončit, mu zkrátka nesedí. Viktor dnes vydal prohlášení, ve kterém zhodnotil pro něj skončenou sezónu PFL:

“Tímto pro mě letošní sezóna v PFL bohužel končí. Ze všech stran slyším, že jsem se vrátil moc brzo a že jsem si měl nechat víc času na zotavení. Možná. Taky to pro mě nebyla lehká volba, ale jít do zápasu pro mě byla jediná šance jak se udržet v turnaji. Byl jsem si vědom rizika a rozhodl jsem se, že i tak do toho půjdu. Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo. Co bude dál zatím nevím, ale určitě si teď dám nějakou dobu pauzu. Děkuju všem, co mě podporujou a děkuju PFL a Ray Sefovi za příležitost.”

Co bude s Viktorem dál? Původně se mluvilo o několika-zápasové smlouvě, takže se dá očekávat, že se Pešta ještě do konce roku dostane do akce, ale samozřejmě už to nebude v boji o jeden milion dolarů.

Těsně před jeho soubojem se podařilo našemu zpravodaji v Atlantě Marcelovi, udělat s Viktorem předzápasový rozhovor. V tom mimo jiné prozradil, jaká byla jeho rekonvalescence po jeho posledním souboji.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *