Viktor Pešta reaguje na výzvu od Garby a přibližuje, jak to má se smlouvou

Viktor Pešta Garba RFA PFL

V hlavním zápase turnaje RFA 3 se z jasného vítězství na body radoval právě Vojta Garba, který v po-zápasovém rozhovoru vyzval bývalého šampiona organizace OKTAGON Viktor Peštu, který aktuálně vypadl ze sezóny organizace PFL. My jsme se tedy Viktora zeptali, co na výzvu říká a jak to aktuálně vypadá s jeho zápasnikou budoucností.

Aféra Kincl 2? Majitel vstoupil do oktagonu a rozhodl zápas!

“Garba předvedl moc hezký výkon a docela mě překvapil. Musím přiznat, že jsem favorizoval Reljiče. Nicméně já jsem v tuhle chvíli stále pod smlouvou v PFL, takže zápas s ním není na pořadu dne,” reagoval Viktor Pešta pro MMA Shorties a zároveň uvedl, že je stále smluvním zápasníkem PFL, takže se zatím po dalším angažmá nepoohlíží.

Když už jsme měli Viktora “na drátě”, tak jsme se samozřejmě museli zeptat na to, zda viděl zápas Vémola vs Ilič, ve kterém se korunoval nový šampion polo-těžké váhy, tedy vlastně jeho nástupce, “Vémolův zápas jsem neviděl, ale tak nějak mám pocit, že jsem zas o tolik nepřišel.”

Zápas Pešta vs Garba tak v blízké době určitě neuvidíme, ale je jasné, že RFA se pro talentovaného borce bude snažit najít další hodně zajímavou výzvu, protože se zdá, že by Garba mohl být velkou hvězdou RFA, kterou se vyplatí budovat a podporovat.
 

Garbova výzva

“Měl sem velké obavy z jeho postoje a hlavně z jeho zadní nohy, na kterou jsem se hodně zaměřil v přípravě. Na té zemi nepracoval úplně tak, jak bych čekal. Je to pro mě fantazie a obří skalp. Pokud by nevyšel souboj s Peštou, tak mi můžete dovézt klidně světovou devadesát devítku. Mě je to jedno. Já si soupeře nevybírám a když ano, tak jen ty lepší před sebou. Já potřebuji pořádnou výzvu a pořádně se na ní připravit. Pracuji od pondělí do pátku, a i tak jsem se připravil na člověka, který nedělá nic jiného, než že jen trénuje. Teď nevím, co může být jiného než souboj o titul,” řekl po zápase s úsměvem Garba. 

Výsledky RFA 3:

Vojta Garba vs Goran Reljič – Garba na body

Leo Brichta vs Vítězslav Rajnoch – Brichta TKO (Rajnoch zranění kolene)

Jakub Benko vs Pavel Šach – Benko na body

Lukáš Tvrdý vs Robert Rácz – Tvrdý na body

Joilton Lutterbach vs Adam Stráník – Lutterbach TKO ve druhém kole

Jacek Czubak vs Jozef Jaloviar – Czubak TKO v prvním kole

David Dvořáček vs Igor Daniš – Dvořáček na body

Aleksandre Gogoladzade vs Martin Prázdný – Prázdný na body

Marek Kvasnica vs Adam Herajn – Herajn na body

Roland Rak vs Boris Glezgo – Glezgo TKO (Rak zranění prstu)

Bartosz Rewera vs Josef Štummer – Štummer na body
 2 komentáře na “Viktor Pešta reaguje na výzvu od Garby a přibližuje, jak to má se smlouvou”

  1. Pingback: Basharat měl dnes bojovat o smlouvu s UFC, ale bohužel má smůlu!

  2. Pingback: Dana White se zastal šampiona Adesanyi a nabídl zajímavý slib | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *