Viktor Pešta reaguje na soupeře a upozorňuje na nebezpečí

Viktor Pešta Omari Akhmedov
Bývalý šampion polo-těžké váhy organizace OKTAGON MMA Viktor Pešta se nedávno rozhodl podepsat smlouvu s americkou organizací Professional Fighters League. Ta nyní zveřejnila rozlosování prvního turnaje, kde se představí lehké a polo-těžké váhy. Turnaj PFL 1 startuje 20. dubna na Esports Stadium v Arlingtonu s tím, že vítězové jednotlivých pyramid na konci roku dostanou milion dolarů. Viktora v prvním kole čeká čeká zajímavá výzva v podobě UFC veterána Omariho Akhmedova, kterého Pešta rozhodně nepodceňuje.
Wow! Tak už víme, s kým jde Pirát a je to další nečekaná bitva

“Jsem moc rád, že se konečně vracím do zápasového kolotoče. Ta pauza už začínala být dlouhá. Soupeř je rozhodně velmi kvalitní, což jsme ostatně chtěli. To, že budu mít výškovou převahu, nic moc neznamená. Předpokládám, že Omari s tím umí pracovat, protože i ve střední váze čelil vyšším soupeřům. Každopádně už se moc těším!” reagoval Viktor Pešta pro MMA Shorties.

Akhmedov totiž v rámci UFC působil ve střední váze, kde však narazil na hodně zajímavá jména. Utkal se například s Tavaresem, Heinishem, Vettorim, Weidmanem, dos Santosem a dalšími. S ohledem na proporce bude mít nevýhodu, ale to neznamená, že ho Viktor jakkoliv podcení, naopak.
“Wrestling a tvrdý capáky jsou podle mě jeho nejlepší zbraně. Hlavní změna v přípravě teď bude změna tréninkových partnerů, aby stylově a rozměrově co nejvíc odpovídali. Doposud jsem trénoval hlavně s těžkými váhami,” naznačil Viktor, jak následující týdny bude probíhat příprava.

První PFL turnaj se koná ve středu 20.4. a celkově nabízí hodně zajímavou kartu, na které se objeví celá řada UFC veteránů. Za zmínku stojí například Pettis a nebo Stephens.

Fight card PFL 1:

Raush Manfio vs. Don Madge

Anthony Pettis vs. Myles Price

Antonio Carlos Jr. vs. Delan Monte

Clay Collard vs. Jeremy Stephens

Emiliano Sordi vs. Joshua Silveira

Olivier Aubin-Mercier vs. TBA

Marthin Hamlet vs. Teodoras Aukstuolis

Omari Akhmedov vs. Viktor Pesta

Robert Wilkinson vs. Bruce Souto

Alexander Martinez vs. Stevie Ray


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *