Viktor Pešta otevřeně reaguje na nepříjemné KO

Viktor Pešta
 

Zvolil si cestu, která představuje velkou výzvu, ale první krok mu bohužel nevyšel. Viktor Pešta vstupoval do souboje s bývalým UFC zápasníkem Akhmedovem ve skvělé formě, ale nakonec se bohužel vůbec nedostal do zápasu. Omari totiž hned na začátku zatlačil skrze kopy a jeho pověstné capáky, které slavily úspěch. Dostal jimi totiž Viktora do úzkých a poté, co ubránil pokus o takedown, trefil smrtící hák a byl konec. Pro Akhmedova to znamenalo cenných 6 bodů do tabulky za výhru v prvním kole a pro Viktora Peštu bohužel další smolnou prohru, která dala vzpomenout na zápas s Michalem Martínkem, který bývalému UFC zápasníkovi zlomil čelist.
Matěj Peňáz se s OKTAGONem rozloučí nečekaným zápasem?

“Musím přiznat, že takhle jsem si svůj debut úplně nepředstavoval. Gratulace soupeři Akhmedovi, včera byl prostě ten lepší. Děkuju všem za zprávy a omlouvám se, že moc neodpovídám. Fyzicky jsem v pořádku. Ego utrpělo o poznání víc, ale tak to v tomhle sportu prostě chodí. Říká se, že i pád na hubu je pohyb vpřed a i já věřím, že si z tohoto zápasu vezmu ponaučení a vrátím se silnější. Děkuju PFL a Sefovi za příležitost. Děkuju svému rohu a celému Sanford za přípravu. Byl jsem ve skvělý formě, a o to víc mě mrzí, že jsem to nedokázal prodat. Speciální poděkování patří @justassofthepiece, bez tebe bych tu přípravu vůbec nedal,” reagoval Viktor Pešta na svém IG profilu po tvrdé prohře.
 

Viktor si tak bohužel připsal první KO od doby, kdy ho ještě v rámci UFC vypnul kopem na hlavu Tybura. První zápas v PFL a hned prohra, ale to ještě neznamená, že jsou všechny naděje ztracené. Viktora totiž čeká další zápas, ve kterém má ještě šanci vyhrát a postoupit do play-off bojů o milion dolarů. Například poslední vítěz pyramidy Carlos Junior první zápas vyhrál hned v prvním kole, ale v tom další došlo na NC. I přesto se však do play-off propracoval a nakonec se stal majitelem šeku na milion dolarů. Šance tedy stále existuje a doufejme, že jí Viktor dokáže naplno využít.


 

1 komentář na “Viktor Pešta otevřeně reaguje na nepříjemné KO”

  1. Smolná prohra? Děláte jak kdyby byl Pešta lepší a dělal zápas a Akhmedov ho trefil náhodou z ústupu(takto si představuji smolnou prohru a ne jít za 85s na prdel). Soupeř na něj jasně vletěl, věděl co chce a taky v čem je lepší. Vždyť 80% zapasu začíná Akhmedov kopama, takže asi zas tak Viktor připravený nebyl, nebo nvm. Možná tíha okamžiku 🤷‍♂️
    Možná taky to, že přecenil síly a neměl chodit do PFL. To ukáže další zápas.Jinak viktorovi přeji úspěch a v dalším zápase výhru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *