Viktor Pešta Karlose Vémolu vůbec nezajímá, ale…

Viktor Pešta Karlos Vémola
Pokud se fanoušků zeptáte, který zápas by na české scéně rádi viděli, tak určitě ve velkém odpoví, že duel Karlos Vémola vs Viktor Pešta. Jedná se totiž o UFC veterány, jejichž cesty jsou hodně odlišné. Vémola po návratu z UFC ovládl domácí scénu, zatímco Pešta po propuštění z ligy mistrů cestoval po světě, kde sbíral zkušenosti, a až poté se vrátil na domácí scénu, kde se mu daří hlavně v polo-těžké váze. Pešta se o souboj s Vémolou hlásil hned několikrát, ale ten mu vždy odvětil jen nějakou podmínku, kterou musí pro vzájemný souboj splnit. Jak to nyní vypadá?
Attila Végh předpovídá boxerský duel Vémola vs Marpo

“Pešta mě doposud vůbec nezajímal, ale pokud 25. sebere titul, tak mě samozřejmě zajímat bude. A nebo pokud ho Puetz porazí, tak mě bude zajímat Puetz. Mě zajímají vítězové a ne frajeři, kteří prohráli a nebo menší, jak bláznivě kecá Kincl… Teď se soustředím na to, abych se vrátil zpátky. Soustředím se na to, abych sebral titul v 84 a potom na zápas s Marpem. Potom uvidíme, kdo tam bude dál. Pešta? Puetz? Buday? Attila? Tihle velcí kluci, se kterými má smysl zápasit a kteří mě opravdu zajímají,” vysvětlil Vémola ve svém posledním videu.
V souvislosti s Vémolou se mluví hned o několika možných soupeřích, ale Terminátor má teď program poměrně jasný. Pokus s rukou půjde ve dobře, tak by se měl na konci roku na turnaji OKTAGON 30 utkat s Pirátem o titul šampiona střední váhy. Následně ho pak na konci února čeká boxerský souboj s Marpem. Co pak? To se uvidí. Samozřejmě se nabízí vítěz titulové bitvy Pešta vs Puetz, na kterou dojde už příští týden. 

Právě Pešta si přitom do Vémoly rýpl v souvislosti se zakázanými látkami, na což Terminátor nijak nereagoval, “Myslím si, že jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není,” reagoval Viktor Pešta na dotaz fanouška, zda si myslí, že je Karlos čistý a bez zakázaných látek. “Už jen to, jak se vždycky zraní a za měsíc už je zahojený. To si myslím, že je úplně jasné. Když měl zápas s Pínem, tak měl asi dva měsíce před tím snad zlomený obratel nebo něco takového a najednou byl zahojený? To zkrátka přírodní cestou moc nejde, že jo.”

Úvodní foto via OKTAGON MMA
1 komentář na “Viktor Pešta Karlose Vémolu vůbec nezajímá, ale…”

  1. Pingback: Válečník Devin Clark riskoval v souboji s "Hulkem" zuby | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *