Víkendové turnaje UFC a KSW: Analýza, Tipy a Sázky

KSW, UFC, Tipsport

Máme tu víkend nabitý turnaji UFC, KSW a Bellator a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzy a tipy na galavečery UFC Fight Night Krylov vs Spann, KSW 79 De Fries vs Duffee a Bellator 291 Amosov vs Storley. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu od 22:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

S jakými CZ/SK jmény se KSW nepodařilo uzavřít smlouvu? Vrátí se ještě do ČR?

Andre Muniz vs Brendan Allan – Muniz zvítězí na submisi 2,10

Ukončit na submisi Ronalda „Jacareho“ Souzu a zlomit mu ruku je podobné jako knockautovat Alexe Pereiru a zlomit mu čelist. Právě toto vítězství vyneslo Andreho Munize do širšího podvědomí fanoušků. Na svůj triumf nad „Jacarem“ navíc navázal postupnými výhrami nad Erykem Andersem a Uriahem Hallem. Navíc v těchto dvou zápasech inkasoval pouhých devět úderů. Po těchto výkonech má Muniz bilanci 5-0 pod hlavičkou UFC. Navíc tři z pěti soubojů ukončil na submisi, to je dobrá zpráva. Špatnou je, že Muniz není moc dobrý postojář. Nicméně v zápasech je tak dobrý, že soupeřům dokáže vnutit svůj styl. 

Brendan Allen je také kvalitní grappler, ale zdaleka ne tak dobrý, jako Muniz. Ovšem Allen je velmi nebezpečný i v postoji a je otázkou, zda dokáže vzdorovat Munizovu plánu. Tomu také nahrává fakt, že se bojuje v Las Vegas, kde je menší klec, která vyhovuje spíše grapplerům. Tudíž kurz 2,10 na Munizovo vítězství na submisi není vůbec k zahození. 

Alexander Gustafsson vs David Hošek – Zápas skončí na body ANO 2,10

Tento souboj se zdá být jedním z nejvyrovnanějších na kartě. Hosek má bilanci 8-3-1 a do tohoto zápasu vstupuje v dobré formě, když vyhrál 4 z posledních 5 zápasů. Gustafsson má bilanci 7-1 a vyhrál 6 zápasů v řadě, než v KSW utrpěl první porážku s Damianem Janikowskim. Poté však stihl znovu zvítězit. Gustafsson se nebojí chodit do přestřelek, ale pokud mu jak se říká tečen do bot, tak se snaží přenést zápas na zem. Zde by to pro Hosška mohlo dopadnout podobně jako naposledy s Avramovičem. Pokud se souboj udrží v postoji, tak je to otevřené na obě strany a bude záležet na tom, kdo bude více aktivní. Oba mají navíc dobrou bradu, tudíž přepokládáme, že by se duel mohl rozhodovat až na body.   

TIPY UFC:

UFC, Tipsport

TIPY KSW:

KSW Tip

Bellator Tipy:

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *