VIDEO: Zkrvavená tvář! Psychopat Aleš Bejr dostal bídu od svého dvojníka

Bejr

Organizace RedFace před časem oznámila, že její další akci bude vévodit souboj Bejr vs Kajínek, ze kterého však nakonec sešlo. Avizovalo se však, že Psychopat dostane náhradního soupeře, ale to se zatím také nepotvrdilo. I přesto se však Aleš do boje dostal a dokonce se svým dvojníkem, který se s ním nemazal.


 

Včera se totiž v Pardubicích konala tisková konference k turnaji RedFace 4, kterou uváděl právě Bejr. O jeho soupeři jsme se však moc nedozvěděli. Místo toho byl ale potvrzen duel Diego Kotlár vs Drzý Čert, což je vlastně takový dvojník Bejra, který trénuje s Karlosem Bendou. A právě Čert se do Bejra na pódiu pořádně pustil, což nakonec skončilo krvavým nosem, ze kterého Bejr samozřejmě nebyl vůbec nadšený a hned mluvil o možném souboji, který se už avizoval, ale nakonec si na něj nejspíš budeme muset počkat. Čert má totiž před sebou zavalitého Kotlára, který přitom ještě nedávno zmiňoval, že má žloutenku typu C, kterou prý chytil od Krále Berouna před Clash of the Stars akcí. Zkrátka zapeklitý bizar.

 

       

Bejr měl bojovat s Kajínkem, ale nedopadlo to

„Zkrátka jsme se nějak dohodli a oni to změnili, nedodrželi naši dohodu. Já ano, oni vůbec ne. A ještě mají tu drzost tvrdit, že jsem žádal něco, co je samozřejmě úplný nesmysl. Je to stejná hloupost jako to, že mi do zápasu zakázala jít moje žena, moje paní Magda. O všem spolu diskutujeme, ale nikdy mi nic nezakazovala. Nasazovat jí teď psí hlavu, že nebudu na Red Face, je strašná sprostota.

Měli by mít vděční, že jsem jim propůjčil své jméno, že se jim díky mě dostalo pozornosti jako nikdy předtím. A ne mě ještě špinit a dělat ze mě slabocha. Toho nespolehlivého, který se zalekl něčí rány. Vůbec Alešovi neberu, že je to drsňák, ale dovoluji si říct, že jsem zažil mnohem víc než on. Jestliže si tedy myslí, že se ho bojím, tak je vážně na omylu. Znovu zdůrazňuji, zažil jsme mnohem horší věci než on.

        

Jestli začneme rozklíčovávat, kdo co řekl a neřekl, garantuji vám, že to pro RedFace nedopadne vůbec dobře. Já nechci nikomu ubližovat. Zároveň nevidím ale důvod, proč bych se měl nechat očerňovat za něco, co jsem neudělal. Znovu říkám, není moje vina, že se zápas s Alešem neuskuteční,“ cituje OutSport Kajínka, který nabídl svou verzi.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *