VIDEO: Vémola a Martínek v Nova studiu napjatě reagují na Procházkův lov Rakiće

Vémola Martínek
Turnaj UFC 300 a hlavně souboj Procházka vs Rakić byl na stanici Nova Sport samozřejmě spojen i se speciálním studiem, do kterého přijali pozvání Karlos Vémola, který se připravuje na Odvetu století, nebo Michal Martínek, který má za sebou krásné KSW KO. A KO, i když technické, bylo k vidění i ve zmíněném souboji o Krále Evropy. Jak právě Vémola a Martínek reagovali na finální sekvenci Procházkova lovu přímo ve studiu? Však se podívejte sami.


Pohádková výplata! Na jaký balík si i se štědrým bonusem prý Jiří Procházka přišel?

BJP tým avizoval, že přípravu na zápas pojal jako návrat ke kořenům, což se nakonec jasně vyplnilo. Znovu jsme totiž museli Jiřího vidět v problémech, aby pak souboj epicky otáčel a nakonec získal cennou výhru. Sám Jiří navíc avizoval, že bude rivala doslova lovit a to se také stalo. Poté, co jej dostal do problémů, ho totiž naháněl po kleci, načež si ho stáhl na zem, kde se trpělivě propracoval do pozice, ze které vysílal tvrdé lokty a bomby, které zastavil až přítomný rozhodčí.

V ten moment domácí fanoušci vybuchly v euforii, což si Vémola a Martínek ve studiu dovolit nemohli, ale i tak je jejich reakce na poslední sekvenci zajímavá a rozhodně vystihuje náladu mnoha fanoušků, kteří napjatě čekali na to, až Jiří Rakiće ukončí.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Nova Sport (@novasport_tv)

 
 

„Když vás někdo třikrát čtyřikrát trefí na lýtko, tak vám trenér řekne, ať si na to dáte pozor. Jim to bylo úplně jedno. Nereagovali na to, protože věděli, že Jiří půjde furt dopředu. Jede si to svoje, a proto bude brzo tím nejlepším na světě,“ reagoval pak Vémola. „Jirka je v boji tak tvrdý a tvrdohlavý, že byste mu tu nohu museli ukopnout, aby v zápase nepokračoval.“

MMA elita byla z obratu nadšená

Ben Askren

Wow, Jiří je zatracený divoch! 

Casey O´Neill

Jiné myšlení. Tohle je způsob, jak se vrátit! 

Kyle Daukas

Jak někdo nemůže milovat styl Jiřího Procházky! 

Chase Hooper

Jiří je opravdový samuraj! 
Billy Quarantillo

Brácho, on je definitivně samuraj! 

The Schmo

Jiří je pravdivý! 

Terrance McKinney

Legitimní válečník, který nikdy nepřestane jít za svým cílem. To musíte milovat!

Amir Albazi

Nádherné vítězství! Samuraj!
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *