VIDEO: Staredown Fury vs Usyk se vyhrotil a do akce musela ochranka

Fury Usyk

Už dnes se svět bojových sportů dočká souboje o post nezpochybnitelného krále těžké váhy v boxu. Do boje jdou totiž Fury a Usyk, kteří svedou dlouho očekávanou bitvu, za kterou dostanou královsky zaplaceno, takže jí oba berou hodně vážně. To se ukázalo během staredownu, při kterém Fury přeci jen neudržel nervy a ochranka musela do akce.


Naštvaný Diego Kotlár se opřel do Clash promotéra Le Syho! Chce miliony a zápas

Souboj Fury vs Usyk se domlouval hodně dlouho a náročně, takže je rivalita mezi oběma titány hodně silná, což se ukazovalo na tiskových konferencích, ale také na posledním staredownu. Z nepochopitelného důvodu bylo na pódiu obrovské množství lidí, ale někteří z nich alespoň drželi pásy, o které se bude bojovat. Naštěstí byla v davu i ochranka, která musela zasáhnout. Fury totiž do svého soka strčila nejspíš by v napadání pokračoval, ale to už se mezi oba borce dostala ochranka a riziko bylo zažehnáno. Však už za pár hodin si to spolu budou moct vyřídit v ringu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by MMA Junkie (@mmajunkie)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Boxing Worldwide 🥊 (@boxing_worldwide1)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Спорт Шрёдингера (@sportilinet)

 

  

Fury prošel před bitvou velkou změnou

Loni v říjnu si Gypsy King střihl dlouho očekáváný zápas s MMA zápasníkem Francisem Ngannouem, který hodně fanoušků překvapil. Kamerunský Predátor totiž s Furym vydržel boxovat plný počet kol, přičemž zaznamenal jeden knockdown a dvoubodové kolo.

I přestože pětatřicetiletý Brit bývalého UFC šampiona tehdy vybodoval, diváky si získal jeho soupeř a mnoho otázek padalo právě na Furyho formu. Po fyzické stránce to nevypadalo zrovna na tvrdou přípravu a boxersky svého soka pravděpodobně podcenil. Právě proto se dlouho čekalo na to, s čím přijde proti Usykovi, který je o několik levelů jinde než Ngannou.

 

Negativní komentáře shodil ze stolu doslova ve vteřině, jelikož nedávno zveřejnil fotku své formy a místo odsuzování fanoušci výrazně obrátili. Nezdravou stravu vyměnil za speciální dietu na míru a nyní je k nepoznání. Pohledově mohl zredukovat až desítky kilogramů.

Pravdou je, že tento duel je pro oba speciální. K sjednocení všech titulů v těžké váze dojde po desetiletích a zároveň jeden z nich ztratí svou neporazitelnost. Významnější boxerský duel tady už roky nebyl, a ještě k tomu s astronomickou výplatou. Ta by měla v přepočtu řádově čítat přes dvě miliardy korun. Nastoupí Fury v životní formě a připíše si další velké vítězství, nebo si všechny světové tituly těžké váhy podmaní ukrajinský tvrďák Usyk?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *